Можливість для людей з України

Vodič taxi

APARTIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
700 - 1 300 EUR/mesiacMzda na pracovný pomer: od 700€ brutto/mesiac. Odmena na živnosť: od 1.000,-€/mesiac. Odmeny, sprepitné a iné výhody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú a samostatnú prácu v Bratislave.
Organizovanie pracovného času je na vzájomnej dohode.
Vďaka navigácii je práca bez stresov, nepotrebuješ poznať región.

Zabezpečíme ti potrebné dokumenty a okrem štandardných odvodov ti prispejeme aj na doplnkové dôchodkové sporenie.

Získaš od nás firemné vozidlo, garantujeme objednávky na jazdy.

- nadštandardné zárobky
- firemné vozidlo aj na súkromné účely
- preplácanie časti súkromných jázd
- pracuješ samostatne, avšak sme ti vždy k dispozícii
- sprepitné od zákazníkov

Svoj životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov nám pošlite mailom v slovenskom jazyku.

Súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať zaslaním písomnej žiadosti mailom na adresu spoločnosti. Po uplynutí tejto doby, zaslané materiály obsahujúce osobné údaje budú skartované.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- slušné správanie
- máš rád poriadok a vieš udržiavať čistotu

Poskytujeme služby v oblasti prepravy.
ID: 4292315  Dátum zverejnenia: 21.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac