Výjazdový servisný technik pre autio-vizuálne systémy, región Východné Slovensko

AP Media s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy a údržby audio-vizuálnej techniky a slaboprúdových zariadení. Montáž, servis a údržba počítačov. Montáž a servis zariadení na dátovej sieti. Vykonávanie preventívnej kontroly zariadení na prevádzkach

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850€ brutto + var.bonusy vyplácané mesačne

Stabilná práca
Možnosť dohody flexibilného času
Zodpovedajúce platové ohodnotenie
Služobný telefón
Služobný notebook
Home-office
Iné benefity...

Informácie o výberovom konaní

CV posielať LEN emailom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

znalosť PC techniky (podmienkou), opravár elektrotechnických zariadení, zodpovednosť, samostatnosť,
komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie

Spoločnosť AP MEDIA, s.r.o. sa špecializuje na prezentačné technológie.
Realizujeme prezentačné celky, ako sú školiace a konferenčné miestnosti, kongresové haly, auditória, dispečingy, systémy distribúcie a správy mediálneho obsahu. Sme dodávateľom inteligentných technológií pre rodinné domy a interaktívnych riešení pre školstvo.

Strategickými partnermi našej spoločnosti sú AMX, Barco, Artcoustic, Bosch, Extron, NEC, Mitsubishi, Panasonic, SMART Technologies, Samsung, SpeakerCraft a ďalší.

Realizujeme komplexné riešenia v danej oblast pre hotely, korporátnych klientov ako aj školstvo a rezidenčné projekty.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AP MEDIA, s.r.o.
Staré Grunty 7
841 04 Bratislava
ID: 3743498   Dátum zverejnenia: 20.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850€ brutto + var.bonusy vyplácané mesačne