Sales Representative pre oblasť Automotive

Aon Central and Eastern Europe, organizačná zložka Slovensko

Bottova 2a, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 200 EUR/mesiacbonusy z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie a identifikácia nových obchodných príležitostí v oblasti Automotive.

- Účasť na obchodných, finančných a vývojových iniciatívach, ktoré prispievajú k dosiahnutiu predajných cieľov.

- Analýza a vyhodnocovanie riešení, ktoré sú nevyhnutné na dosiahnutie stanovených predajných cieľov.

- Spolupráca s nadriadenými a odporúčanie opatrení na zlepšenie výsledkov a efektivity procesov na oddelení.

- Udržiavanie pozitívnych obchodných vzťahov a zabezpečenie budúcej akvizície nových klientov.

- Riadenie, komunikácia a udržiavanie aktívneho kontaktu so získanými klientmi a zabezpečenie profesionálneho a zodpovedného prístupu k ich požiadavkám.

- Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti na dosiahnutie spoločných cieľov.

- Kreatívny prístup k tvorbe a vylepšovaniu reportov pre klientov na základe dostupných údajov.

• zázemie a uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti

• adekvátne finančné ohodnotenie s možnosťou ročných bonusov a ďalších benefitov
• príjemné pracovné prostredie s moderným office priestormi  v Sky Park offices
• možnosť profesijného rastu a sebarealizácie prostredníctvom účasti na vybraných seminároch
• firemné vzdelávanie

• firemné motorové vozidlo

• možnosť práce z domu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Profesionálne vystupovanie a samostatnosť

• Proklietská orientácia

• Vynikajúce komunikačné a predajné zručnosti, schopnosť viesť konverzácie aj v anglickom jazyku

• Vysoká úroveň seba organizácie, schopnosť pracovať v tíme, flexibilita a adaptabilita

• Skúsenosti s prácou s CRM systémom sú výhodou

• Skúsenosti z automotive prostredia sú výhodou

Spoločnosť Aon Central and Eastern Europe je súčasťou nadnárodnej skupiny Aon plc (www.aon.com) so sídlom v Londýne. Aon patrí, s viac ako 60 000 kolegami a zastúpením v 120 krajinách sveta, medzi vedúcich poskytovateľov služieb v oblasti risk managementu, poisťovacieho a zaisťovacieho sprostredkovania a consultingu v oblasti ľudských zdrojov. Portfólio našich klientov zahŕňajú spoločnosti z oblasti výroby, služieb a obchodu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4789506  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac