Claims Specialist

Aon Central and Eastern Europe, organizačná zložka Slovensko

Sky Park Bratislava, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.7.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie a zodpovednosť za administratívne úlohy spojené s likvidáciou poistných udalostí – škody na motorových vozidlách a iných typoch neživotného poistenia.

• Zodpovednosť za procesy pri vytváraní infraštruktúry pre likvidáciu poistných udalostí (proces likvidácie iných škôd neživotného poistenia).

• Zodpovednosť za kompletný proces likvidácie poistnej udalosti – prijatie hlásenia o vzniku škody od klienta; záznam do interných systémov spoločnosti; registrácia škody v poisťovni; potvrdenie registrácie klientovi.

• Aktívna optimalizácia procesu likvidácie škodových udalostí a hľadanie možností na zlepšenie procesov.

• Hodnotenie a vyšetrovanie oprávnenosti požadovaných nárokov podľa poistných zmlúv a platných právnych predpisov.

• Pravidelná komunikácia s klientmi a poisťovňami, poskytovanie poradenských a konzultačných služieb v oblasti poistných udalostí.

• Aktívne monitorovanie otvorených a nedoriešených poistných udalostí, kontaktovanie klienta alebo poisťovne za účelom rýchleho vyriešenia poistnej udalosti.

• Zabezpečenie poistno-technického hodnotenia škody a výpočet výšky plnenia.

• Príprava reportov pre klientov.

• zázemie a možnosti uplatnenia sa v medzinárodnej spoločnosti
• príjemné pracovné prostredie s modernými kanceláriami v Sky Park Offices
• adekvátne finančné ohodnotenie s príležitosťou ročných bonusov a ďalších výhod
• možnosť profesijného rastu a osobnej sebarealizácie prostredníctvom účasti na vybraných seminároch
• možnosti firemného vzdelávania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Očakávame:

• organizačné, komunikačné, prezentačné a analytické schopnosti

• profesionálny prístup orientovaný na klienta

• nezávislosť

• pokročilé počítačové znalosti najmä práce s MS Excel

Spoločnosť Aon Central and Eastern Europe je súčasťou nadnárodnej skupiny Aon plc (www.aon.com) so sídlom v Londýne. Aon patrí, s viac ako 60 000 kolegami a zastúpením v 120 krajinách sveta, medzi vedúcich poskytovateľov služieb v oblasti risk managementu, poisťovacieho a zaisťovacieho sprostredkovania a consultingu v oblasti ľudských zdrojov. Portfólio našich klientov zahŕňajú spoločnosti z oblasti výroby, služieb a obchodu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Danica Poltárska
Tel.: +421905388295
E-mail: poslať životopis
ID: 4301286  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac