Logo AOKI Slovakia s.r.o.

Pracovník metrológie/kontrola kvality

AOKI Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Elektrárenská 19, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
1 000 - 1 100 EUR/mesiacHrubá mzda po zaškolení (spravidla po skúšobnej dobe; keď je pracovník samostatný vo výkone svojej práce) od 1.450€ v závislosti od pracovných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola rozmerov materiálu a výrobkov na meracích prístrojoch a zariadeniach v metrologickom laboratóriu podľa technickej dokumentácie
- Meracie úkony a príprava dokumentácie k výrobkom novo zavádzaným do výrobného programu
- Meranie súčiastok pre schvaľovanie výroby a PPAP
- Zaškolenie na najmodernejších meracích zariadeniach
- Práca v 3-zmennej prevádzke

Perspektívna dlhodobá a stabilná práca, fyzicky nenáročná
Príjemné a čisté pracovné prostredie
Zabezpečíme zaučenie
Každoročná valorizácia miezd
Dochádzkový bonus, 5S
Príspevok na dopravu do zamestnania
Náborový príspevok
Rekreačné poukazy
Atraktívne nepeňažné benefity
Stravenky, príspevok na stravovanie zo SF
Firemné teambuildingy
Pracovné oblečenie
Možnosť profesijného rastu

Príď posilniť náš pracovný kolektív. Na nové kolegyne a kolegov sa tešíme.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárenské / Technické

Prax na pozícii/v oblasti

Pracovník metrológie / kontrolór kvality

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca vyžaduje technické myslenie, zručnosti v oblasti merania, zodpovedný prístup k práci a zmysel pre tímovú prácu. Pozícia vhodná aj pre absolventov vyučených v strojárskom alebo technickom odbore. Znalosť cudzieho jazyka nie je podmienkou.

AOKI Slovakia s.r.o. je slovenským výrobným závodom japonskej skupiny AOKI SEIKI GROUP, ktorá pôsobí v odvetví strojárenskej výroby. Spoločnosť vyrába hriadeľky do turbomotorov pre automobilový priemysel. Na trhu pôsobí viac ako 10 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jarmila Staňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3988655  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac