Referent/ka oddelenia kvality

AOKI Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Elektrárenská 1748/20, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacnástupný plat od 900 EUR brutto podľa skúseností a kvalifikácie kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojárská spoločnosť AOKI Slovakia s.r.o. so sídlom v Dubnici nad Váhom hľadá kandidáta na pozíciu referent/ka kvality, ktorého náplňou práce bude:
-administratívne práce súvisiace so zabezpečovaním systému kvality v súlade s ISO normami
-Komunikácia so zákazníkom, starostlivosť o spokojnosť zákazníka a riešenie reklamácií, zabezpečenie podpory zákazníka podľa pokynov nadriadeného
-Spolupráca pri auditoch podľa ISO noriem
-Spolupráca pri vypracovávaní kontrolných plánov a postupov
-ďalšie práce na oddelení kvality podľa pokynov nadriadeného

predstavené pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický, strojársky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou, ale nie podmienkou
- prax v strojárskej výrobe príp. automotive výhodou
- teoretické znalosti v oblasti kvality a ISO noriem
- chuť učiť sa nové veci
- samostatnosť a proaktivita
- kolektívny duch

AOKI Slovakia s.r.o. je slovenským výrobným závodom japonskej skupiny AOKI SEIKI GROUP, ktorá pôsobí v odvetví strojárenskej výroby. Spoločnosť vyrába hriadeľky do turbomotorov pre automobilový priemysel. Na trhu pôsobí viac ako 10 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3948386  Dátum zverejnenia: 7.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac