Administratívny pracovník / ekonóm / účtovník

AODAS, s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš-Ploštín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
08/2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
mzda sa odvíja od dohody, na aký prac.pomer popr. živnosť bude pracovník robiť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna práca a práce spojené s chodom spoločnosti
- vystavovanie faktúr v zmysle zmluvných podmienok s odberateľmi
- príprava pre mzdy
- v prípade slabej znalosti podvojného účtovníctva - príprava účtovných podkladov pre externú účtovnú spoločnosť / popr. aktívna znalosť podvojného účtovníctva výhodou
- dobrá orientácia v právnej - účtovnej - obchodnej oblasti prínosom
- Microsof Office (Word, Excel)

možnosť dohody na časovej flexibilite

Informácie o výberovom konaní

nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- znalosti podvojného účtovníctva / znalosť MRP výhodou
- znalosť Microsof Office (Word, Excel)
- logické a analytické myslenie, schopnosť vidieť veci v súvislostiach, vyhľadávať riešenia v súlade so zákonom aj so zohľadnením ich výhodnosti pre firmu
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci

súkromná autobusová doprava, firma pôsobiaca na trhu vyše 25rokov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AODAS, s.r.o.
Ploštín
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

ID: 3467181   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mzda sa odvíja od dohody, na aký prac.pomer popr. živnosť bude pracovník robiť