ANWELL - asistent/ka výroby

ANWELL, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5,2 EUR/hod.5,2€/hod brutto (4,50€/hod netto) Mzda sa zvyšuje podľa šikovnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahojte kamoši,

do ANWELL-u hľadáme šikovného brigádnika.

Miesto práce - pobočka ANWELL v Novom Meste (Odborárska 52)

Čo bude tvojou náplňou práce?
- pomoc pri výrobe reklamných predmetov (tričká, mikiny, hrnčeky, vankúše a pod.)
-drobné grafické a administratívne práce (balenie a kontrola objednávok, dopĺňanie tovaru a pod.)

Je nutná základná znalosť grafických programov (Ai, Ps, Corel).

Nástupná mzda je 4,50€/hod v čistom, následný rast podľa šikovnosti.

• MultiSport karta
• Misa čerstvého ovocia
• Pravidelné teambuildingy
• Príplatky za sviatky/víkendy
• Zľava 30% na všetky naše produkty a služby
• Mladý a skvelý kolektív (a šéfko!)

V prípade záujmu nám zašli svoje CV-čko a napíš nám, v akých dňoch môžeš pracovať.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. :)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafický priemysel, maloobchod, tlačiarenské služby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota a schopnosť rýchlo sa učiť
- Schopnosť pracovať v kolektíve
- Pracovitosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- Zodpovednosť, samostatnosť a seriózny prístup

Sme mladý kolektív ktorý sa prácou aj baví. Práca v našej firme je naozaj pestrá a zaujímavá. Veľa sa naučíš, aj sa zabavíš, pochutnáš na čerstvom ovocí a z času na čas aj na spoločných raňajkách. Našou snahou je, aby si zapadol do nášho tímu a vzájomne sa stali prínosom pre náš aj tvoj ďalší rast.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4418649  Dátum zverejnenia: 20.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,2 EUR/hod.