Vedúci/a predajne

ANWELL, s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 36, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac Nástupná mzda je 900€. Ďalšie zvyšovanie mzdy, ako aj kariérny posun je už v réžii tvojej šikovnosti. Férovo pristupujeme aj k nadčasom - buď ich dostaneš preplatené alebo si ch vyčerpáš ako náhradné voľno.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového lídra nášho tímu - vedúceho / vedúcu predajne copycentra, pre predajne na internátoch Družba a Šturák. Ide o malé predajne, zväčša s 1 - osobovou smenou.
Hlavnou náplňou práce je:
• Obsluha tlačiarenských zariadení
• Obsluha zákazníkov a práca s ľuďmi
• Práca s registračnou pokladňou
• Riadenie tímu brigádnikov

Skúsenosti v polygrafii (tlačiarne, grafický softvér) sú vítané a budeme radi ak nám ukážeš čo vieš. Ak ich však nemáš, nevadí. Stačí, ak disponuješ zdravým rozumom, manuálnou zručnosťou a prácu vnímaš ako možnosť sebarealizácie a nielen ako čas od príchodu na pracovisko do jeho opustenia. O zvyšok sa už postaráme - radi ťa zaučíme do všetkého potrebného.

• MultiSport karta
• Motivačné ohodnotenie
• Preplácanie nadčasov, príplatky za sviatky/víkendy
• Školenia, možnosť kariérneho rastu
• Zľava 30% na všetky produkty
• Mladý pracovitý kolektív
• Teambuildingy

V prípade záujmu nám prosím zašli svoje svoje CV a čo najpodrobnejšie popíš svoje skúsenosti s vedením tímu / kolektívu, prípadne skúsenosti v polygrafickej oblasti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. PS: Aktuálne nehľadáme grafikov a náplňou práce nie sú grafické práce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafický priemysel, maloobchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prirodzené počítačové zručnosti
• Ochota a schopnosť rýchlo sa učiť
• Skúsenosti s riadením kolektívu
• Pracovitosť, komunikatívnosť, príjemné
vystupovanie
• Zodpovednosť, samostatnosť a seriózny prístup

Sme mladý kolektív, ktorý sa prácou aj baví. Hľadáme komunikatívnych ľudí, ktorí zapadnú do nášho kolektívu a stanú sa výrazným prínosom pre náš ďalší rast.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Blagoevova 16
85104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Terézia Gibalová
Tel.: +421948764832
E-mail: poslať životopis
ID: 3775582  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacNástupná mzda je 900€. Ďalšie zvyšovanie mzdy, ako aj kariérny posun je už v réžii tvojej šikovnosti. Férovo pristupujeme aj k nadčasom - buď ich dostaneš preplatené alebo si ch vyčerpáš ako náhradné voľno.