900 - 1 000 EUR

Koordinátor výroby - Operátor tlačiarenských zariadení

ANWELL, s.r.o.

Miesto práce
Blagoevova 16, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového lídra nášho tímu výroby. Človeka zodpovedného, komunikatívneho, prirodzene manuálne zručného, dobrého koordinátora, ktorý má skúsenosti s vedením tímu a ideálne aj s prácou v polygrafii.

Nástupná mzda je tiež priamo úmerná tvojim skúsenostiam, a to medzi 900 a 1000€. Ďalšie zvyšovanie mzdy, ako aj kariérny posun je už v réžii tvojej šikovnosti. Férovo pristupujeme aj k nadčasom - buď ich dostaneš preplatené alebo si ch vyčerpáš ako náhradné voľno.

Konkrétnou náplňou práce je riadenie tímu 3-4 šikovných kolegov, koordinácia objednávok, aby bolo všetko vybavené včas a bezchybne, ale aj priama obsluha tlačiarenských zariadení. Nejde však o žiadne mašiny, na ktoré by bol potrebný titul zo strojáriny alebo špeciálne certifikáty. Samozrejmosťou je aj predtlačová príprava dokumentov ako aj ich následná finalizácia (napr. viazanie). Súčasťou práce je aj komunikácia s klientom, zväčša mailom alebo telefonicky.

Pracovná doba pracoviska je pracovné dni 8:00-18:30. Konkrétny pracovný čas v daný deň závisí na dohode medzi kolegami.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900-1000

• MultiSport karta
• Motivačné ohodnotenie
• Preplácanie nadčasov, príplatky za sviatky/víkendy
• Školenia, možnosť kariérneho rastu
• Zľava 30% na všetky produkty
• Mladý pracovitý kolektív
• Teambuildingy

V prípade záujmu nám prosím zašli svoje svoje CV a čo najpodrobnejšie popíš svoje skúsenosti s vedením tímu / kolektívu, prípadne skúsenosti v polygrafickej oblasti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. PS: Aktuálne nehľadáme grafikov a náplňou práce nie sú grafické práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafický priemysel

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Pokladňa - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prirodzené počítačové zručnosti
• Ochota a schopnosť rýchlo sa učiť
• Skúsenosti s riadením kolektívu - nevyhnutný
predpoklad
• Pracovitosť, komunikatívnosť, príjemné
vystupovanie
• Zodpovednosť, samostatnosť a seriózny prístup
• Vodičský preukaz (B) ako aj skúsenosti so
šoférovaním sú nevyhnutným predpokladom

Sme mladý kolektív, ktorý sa prácou aj baví. Hľadáme komunikatívnych ľudí, ktorí zapadnú do nášho kolektívu a stanú sa výrazným prínosom pre náš ďalší rast.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Blagoevova 16
85104 Bratislava
ID: 3763493   Dátum zverejnenia: 15.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900-1000