Operátor tlačiarenských zariadení - junior

ANWELL, s.r.o.

Miesto práce
Blagoevova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.8.2020
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 900 EUR/mesiacsezónne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nové posily do nášho tímu v tlačiarenskej výrobe. Človeka zodpovedného, komunikatívneho a prirodzene manuálne zručného.

Skúsenosti v polygrafii (tlačiarne, grafický softvér) sú veľmi vítané a budeme radi ak nám ukážeš, čo vieš. Ak ich však nemáš, nevadí. Stačí, ak disponuješ zdravým rozumom, vyššie uvedenými vlastnosťami a prácu vnímaš ako možnosť sebarealizácie a nielen ako čas od príchodu na pracovisko do jeho opustenia. O zvyšok sa už postaráme - radi ťa zaučíme do všetkého potrebného.

Nástupná mzda je 850-900€, v závislosti od skúseností a pracovného zaradenia. Následne po zabehnutí sa v našom tíme sa mzda rozčlení na základnú zložku, osobné hodnotenie a províziu z obratu. Ďalšie zvyšovanie mzdy, ako aj kariérny posun je už v réžii tvojej šikovnosti. Férovo pristupujeme aj k nadčasom - buď ich dostaneš preplatené alebo si ich vyčerpáš ako náhradné voľno.
V prípade brigádnikov je nástupná mzda 4€/hod a taktiež - ak si šikovný, dlho na tejto sume neostaneš.

Hlavnou náplňou práce je:
• Obsluha tlačiarenských zariadení
• Príprava dokumentov na tlač
• Finalizačné a viazacie práce
• Obsluha zákazníkov a práca s ľuďmi

Pracovná doba pracoviska je pracovné dni 8:00-17:30. Konkrétny pracovný čas v daný deň závisí na dohode medzi kolegami.

• MultiSport karta
• Motivačné ohodnotenie
• Možnosť kariérneho rastu
• Zľava 30% na všetky produkty
• Mladý pracovitý kolektív
• Teambuildingy

V prípade záujmu nám prosím zašli svoje svoje CV a čo najpodrobnejšie popíš svoje skúsenosti v polygrafickej oblasti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. PS: Aktuálne nehľadáme grafikov a náplňou práce nie sú grafické práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafický priemysel

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prirodzené počítačové zručnosti
• Ochota a schopnosť rýchlo sa učiť
• Pracovitosť, komunikatívnosť, príjemné
vystupovanie
• Zodpovednosť, samostatnosť a seriózny prístup
• Vodičský preukaz (B) ako aj skúsenosti so
šoférovaním sú výhodou

Sme mladý kolektív ktorý sa prácou aj baví. Práca v našej firme je naozaj pestrá a zaujímavá. Veľa sa naučíš, aj sa zabavíš, pochutnáš na čerstvom ovocí a z času na čas aj na spoločných raňajkách. Našou snahou je, aby si zapadol do nášho tímu a vzájomne sa stali prínosom pre náš aj tvoj ďalší rast.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3763493  Dátum zverejnenia: 21.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac