Elektrotechnický inžinier

ANV, s.r.o.

Miesto práce
Ilkovičova 3, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiaczohľadníme individuálne zručnosti a skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využi príležitosť podieľať sa na technologicky zaujímavých projektoch v oblasti testovacej a meracej techniky. Uplatni svoj potenciál pri návrhu riešení a tvorbe elektrických schém.
U nás sa staneš súčasťou projektu od prípravy konceptu až po jeho realizáciu a oživenie. Po návrhu sa spolupodieľaš na podpore realizačného tímu a na konci procesu uvidíš svoj návrh fungovať v praxi.
Spolu tvoríme svet lepším - naše výrobky (testovacie zariadenia) overujú funkčnosť a kvalitu produktov našich zákazníkov vo výrobe.

Náplň práce:
Zodpovednosť za inžiniersku časť projektov :
- Návrh elektrických schém zapojení pre testovacie systémy (používame softvér EPLAN)
- Výber vhodných komponentov a tvorba BOM (Bill of Material pre navrhovaný systém, súpiska)
- Tvorba koncepčných návrhov
- Technická podpora pri naceňovaní projektov - tvorba technických návrhov
- Komunikácia s klientom ohľadne technických požiadaviek

Inžinierska podpora pri výrobe zariadení:
- Podpora realizačného tímu
- Finálna kontrola zariadenia pred odovzdaním a prípadná revízia

- pružný pracovný čas
- neformálna firemná kultúra
- teambuildingy a tímové akcie
- káva, čaj zadarmo
- pozornosť pri narodení dieťaťa
- firemné fitko v priestoroch firmy
- bezproblémové parkovanie
- príjemné pracovné prostredie
- výborná dopravná dostupnosť
- každoročné prehodnotenie platu

Ďakujem vopred za všetky zaslané životopisy. Každému životopisu sa budeme starostlivo venovať. Zaleží nám na dobrej a dlhodobej spolupráci.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 5 rokov skúseností v elektrotechnike

Počet rokov praxe

5

Hľadáme Teba, ak :
- máš zmysel pre náchadzanie nových riešení, si tvorivý
- máš prax v navrhovaní elektro schém (v softvéroch ako ELCAD, EPLAN,...)
- máš zmysel pre detail
- vieš vyhodnotiť priority a prispôsobiť sa im
- máš elektrotechnickú spôsobilosť min. podľa §22 (§24 revízny technik vítaný)
- vedomosti v oblasti RF technológii sú vítané
- vedomosti v oblasti elektromobility sú vítané (drivetrain, BMS a pod.)
- pri práci si samostatný a pri spolupráci sa prejaví tvoj tímový duch

Tvoríme moderné meracie a testovacie systémy pre elektroniku. Aj vďaka nám sa k spotrebiteľom dostávajú funkčné produkty - a tým má naša práca aj hlbší zmysel. Sme menšia ale úspešná technologická firma, kde nám záleží na každom kolegovi.

Naša filozofia:
Acta Non Verba. Činy, nie slová.
Excelentné pracovné výsledky. Vášeň a odbornosť.
Klienti a partneri. Ich spokojnosť je tým najlepším meradlom.
Etické štandardy. Jednaj férovo a očakávaj to isté.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4051740  Dátum zverejnenia: 15.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac