Elektrotechnický inžinier

ANV, s.r.o.

Miesto práce
Ilkovičova 3, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiac(zohľadníme individuálne zručnosti a skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa navrhovať elektrotechnické schémy? Chceš tvoriť, hľadať riešenia a vidieť svoj návrh fungovať v praxi? Si samostatný ale zároveň máš tímového ducha?
Ponúkame Ti možnosť posilniť náš elektroinžiniersky tím a podieľať sa na technologicky zaujímavých projektoch v oblasti testovacej, meracej a regulačnej techniky.

Náplň práce:
Zodpovednosť za inžiniersku časť projektov :
– Návrh elektrických schém zapojení pre testovacie systémy (používame softvér EPLAN)
– Výber vhodných komponentov a tvorba BOM (Bill of Material pre navrhovaný systém, súpiska)
– Tvorba koncepčných návrhov
– Technická podpora pri naceňovaní projektov - tvorba technických návrhov
– Komunikácia s klientom ohľadne technických požiadaviek

Inžinierska podpora pri kompletáži zariadení:
– Podpora realizačného tímu
– Finálna kontrola zariadenia pred odovzdaním a prípadná revízia

– naše zariadenia slúžia na overenie produktov (najmä elektroniky) predtým, než sa dostanú do obehu – našou prácou prispievame k lepšej spoločnosti
– budeš sa podieľať na technologicky zaujímavých projektoch svetoznámych značiek, ktoré poznáš aj z reklamy
– staneš sa súčasťou rastúcej firmy s jedinečným postavením na slovenskom trhu
– záleží nám na našich kolegoch a hľadáme dlhodobé vzťahy
– neformálna firemná kultúra a kolektív ktorý ťa podrží
– teambuildingy, oslavy narodenín a iné tímové  akcie
– plaváreň a fitness centrum priamo v budove
– staviame na koncepte VIAC než FIRMA

Každému životopisu sa budeme starostlivo venovať. Záleží nám na dobrej spolupráci.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 5 rokov skúseností v elektrotechnike

Hľadáme Teba, ak
– máš zmysel pre náchadzanie nových riešení, si tvorivý
– máš prax v navrhovaní elektro schém (v softvéroch ako ELCAD, EPLAN,...)
– máš zmysel pre detail
– vieš vyhodnotiť priority a prispôsobiť sa im
– máš elektrotechnickú spôsobilosť min. podľa §22
– vedomosti v oblasti RF technológii sú vítané
– vedomosti v oblasti elektromobility sú vítané (drivetrain, BMS a pod.)
– pri práci si samostatný a pri spolupráci sa prejaví tvoj tímový duch

Tvoríme moderné meracie a testovacie systémy pre elektroniku. Aj vďaka nám sa k spotrebiteľom dostávajú funkčné produkty - a tým má naša práca aj hlbší zmysel. Sme menšia ale úspešná technologická firma, kde nám záleží na každom kolegovi.

Naša filozofia:
Acta Non Verba. Činy, nie slová.
Excelentné pracovné výsledky. Vášeň a odbornosť.
Klienti a partneri. Ich spokojnosť je tým najlepším meradlom.
Etické štandardy. Jednaj férovo a očakávaj to isté.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4013822  Dátum zverejnenia: 22.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac