Montér

ANV, s.r.o.

Miesto práce
Ilkovičova 3, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
920 EUR/mesiacod 920 EUR/mesiac (zohľadníme individuálne zručnosti a skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca rukami a rozumieš základom mechaniky? Orientuješ sa v technických výkresoch a mechanických nástrojoch?
Chceš sa podieľať na technologicky zaujímavých projektoch svetoznámych značiek, ktoré poznáš aj z reklamy?

V ANV ponúkame zázemie rastúcej firmy v perspektívnej oblasti stavby strojov. Rozširujeme mechanický tím a hľadáme posilu - Kolegu, ktorý bude s nami spolupracovať na montáži rámov a konštrukcií našich zariadení, skladať zostavy z CNC dielov, vŕtať a závitovať profilové konštrukcie.

Náplň práce:
- Stavba konštrukcií z profilov
- Skladanie montážnych celkov z  jednotlivých dielov
- Príprava montážnych dielov podľa dokumentácie
- Vŕtanie, závitovanie, rezanie, brúsenie, pieskovanie
- Mechanické a manuálne práce podľa potreby tímu
- Údržba zariadení

- naše zariadenia slúžia na odchytávanie chybných produktov predtým, než sa dostanú do obehu – našou prácou prispievame k  lepšej spoločnosti
-budeš sa podieľať na technologicky zaujímavých projektoch svetoznámych značiek, ktoré poznáš aj z reklamy
- staneš sa súčasťou rastúcej firmy s jedinečným postavením na slovenskom trhu
- záleží nám na našich kolegoch a hľadáme dlhodobé vzťahy
- neformálna firemná kultúra a kolektív ktorý ťa podrží
- teambuildingy, oslavy narodenín a iné tímové  akcie
- plaváreň a fitness centrum priamo v budove

staviame na koncepte VIAC než FIRMA

Každému životopisu sa budeme starostlivo venovať. Uvítame motivačný list s krátkym popisom ohľadne Vašej predstavy: čo chcete robiť, prečo to chcete robiť, ako to chcete robiť, aby Váš budúci zamestnávateľ uspel medzi konkurenciou na trhu?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

Min. 1 rok skúsenosť vo výrobe (kovovýroba, mechanický montér)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Teba, ak :
- si srdcom aj hlavou mechanik
- si zručný a rád pracuješ rukami
- si svedomitý/á a vieš, že kvalita tvojej práce je tvojou najlepšou vizitkou
- ti záleží v akom kolektíve pracuješ
- pracuješ samostatne a tešia ťa výsledky tvojej práce

Našou hlavnou zodpovednosťou je dizajn, vývoj a skladanie automatizovaných testovacích systémov pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Naša misia je poskytovať klientom profesionálne riešenia na kľúč v oblasti merania a testovania. Sme odhodlaní pomôcť našim klientom vytvárať produkty vysokej kvality.

Naša misia je našou vášňou. Našou víziou je prispieť k modernejšej spoločnosti prostredníctvom technológie.

Naša filozofia:
- Acta Non Verba. Činy, nie slová.
- Excelentné pracovné výsledky. Vášeň a odbornosť.
- Klienti a partneri. Ich spokojnosť je tým najlepším meradlom.
- Etické štandardy. Jednaj férovo a očakávaj to isté.
- "Win-Win" filozófia. Dlhodobé partnerstvá.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ANV, s.r.o.
Ilkovičova 2961/3
84101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Pavlíková
Tel.: +421948302541
E-mail: poslať životopis
ID: 3988372  Dátum zverejnenia: 18.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/mesiac