650 - 750 EUR

Strážnik

ANV, s.r.o.

Miesto práce
Vinohradnícka 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, ale možno ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorého náplňou práce bude zabezpečovanie ochrany majetku spoločnosti, vedenie evidencie vstupu a výstupu osôb a dopravných prostriedkov, kontrolovanie osôb pri vstupe do objektu a pri opúšťaní objektu.

- pracovné zázemie v stabilnej spoločnosti
- stravné lístky

Práca bude od 17- do 7 rána. (14 hodín, nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas, 40 hodín týždenne)

pre viac informáci je možné kontaktovať priamo zodpovedného pracovníka na čísle 0948 906 193

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Hľadáme niekoho:
- Kto je spoľahlivý
- Kto je dochvílny
- Komu nevadí nočná práca

V ANV sme tím nadšencov pre to, čo robíme. Dobrý kolektív a humor sú jednou z najsilnejších stránok našej firmy. Staviame na úprimnosti, stojíme si za slovom a naša práca nás baví.

Projekty, ktoré riešime sú technologicky zaujímavé, často-krát úplne nové a jedinečné. Vďaka tomu sa náš tím zlepšuje s každým odovzdaným produktom. Tu máš príležitosť tiež sa zlepšovať, a učiť sa od kolegov, ktorí už čo-to preskákali.

ANV sa zrodilo z túžby využiť technológiu pre lepší a bezpečnejší život ľudí. Aj vďaka nám sa jazdí v bezpečnejších a pohodlnejšich autách, chodí cez spoľahlivejšie mosty, a vyšetruje modernejšími medicínskymi prístrojmi. Navrhujeme a zostavujeme špičkové zariadenia v oblasti merania a testovania - od jednoduchých zariadení na meranie až po zložité testovacie systémy.

Naša filozofia:
- Acta Non Verba (ANV). Činy, nie slová.
- Excelentné pracovné výsledky. Vášeň a odbornosť.
- Klienti a partneri. Ich spokojnosť je tým najlepším meradlom.
- Etické štandardy. Jednaj férovo a očakávaj to isté.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ANV, s.r.o.
Ilkovičova 2961/3
84104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Generalist
Tel.: +421948621055
E-mail: poslať životopis
ID: 3781708   Dátum zverejnenia: 8.10.2019