Projektový koordinátor - vyhodnocovanie a koordinovanie technických projektov

ANV, s.r.o.

Miesto práce
Ilkovičova, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, ale možno ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš spôsob, ako skĺbiť Tvoju lásku k technike a číslam s  túžbou koordinovať  projekty? Hľadáme človeka, ktorý sa zaujíma o technologický priemysel a má skúsenosti s  analýzou dát, plánovaním a riadením projektov .Človeka, kto nastúpi na novo-vzniknutú pozíciu projektového koordinátora, prevezme zodpovednosť za plánovanie zdrojov a riadenie projektov. My mu ponúkneme možnosť sa realizovať, nastaviť procesy projektového riadenia úplne od začiatku, a podieľať sa na produktoch, ktoré na Slovensku nemajú obdobu.

Náplň práce :
- Tvoriť vysokoúrovňové plány pre 10 + paralelných projektov
- Vyhodnocovať efektivitu a  výnosnosť projektov s  použitím adekvátnych nástrojov a  metrík
- Vyhodnocovať riziká a  predvídať možné problémy
- Zodpovednosť za plánovanie termínov a  zdrojov v  spolupráci s  technickým tímom a  obchodným tímom
- Dohliadať, že projekty sú dodané načas, v  rámci budgetu, a  v  požadovanej kvalite
- Budeš hlavná komunikačná spojka najmä medzi technickými tímami a obchodným tímom
- Budeš mať zodpovednosť za reporting vedeniu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1500 EUR (radi však mzdou vyvážime seniornejšie schopnosti a zručnosti, ktoré budú pre ANV prínosom)

- Staneš sa súčasťou organizácie s jedinečným postavením na slovenskom trhu, a budeš pracovať na projektoch svetoznámych značiek.
- Spolu tvoríme neformálnu firemnú kultúru. Stretneš tu priateľských kolegov, ktorí jednajú otvorene, a pracujú s entuziazmom.
- Oceňujeme dobrú prácu. Ak dosiahneme firemné aj tímové ciele, dostaneš za to koncoročnú odmenu zo zisku.
- Kompenzujeme prácu nadčas. Formou platu navyše, alebo náhradného voľna.
- Každý deň si môžeš dať ovocie zadarmo.
- Chceme sa spolu aj zabávať. Pravidelne spolu skočíme na pivo, zahrať si stolný futbal, organizujeme teambuildingy, a oslavujeme narodeniny.
- Plaváreň a fitness centrum priamo v budove

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, manažment, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert

Vodičský preukaz

B

Hľadáme niekoho:
- Kto má skúsenosti s riadením projektov
- Kto má skúsenosti s metodikami projektového riadenia (napr PRINCE, PMP, SCRUM,..) - výhodou
- Rád pracuje s  číslami a  s  tabuľkami, dobre sa orientuje v  grafoch a  štatistikách
- Nečakané problémy vie rýchlo, no premyslene vyriešiť
- Komunikuje efektívne, asertívne, no taktne
- Neodradí ho nesúhlas ani prekážky, nezľakne sa náročných rozhovorov
- Plynule a s istotou komunikuje v angličtine

V ANV sme tím nadšencov pre to, čo robíme. Dobrý kolektív a humor sú jednou z najsilnejších stránok našej firmy. Staviame na úprimnosti, stojíme si za slovom a naša práca nás baví.

Projekty, ktoré riešime sú technologicky zaujímavé, často-krát úplne nové a jedinečné. Vďaka tomu sa náš tím zlepšuje s každým odovzdaným produktom. Tu máš príležitosť tiež sa zlepšovať, a učiť sa od kolegov, ktorí už čo-to preskákali.

ANV sa zrodilo z túžby využiť technológiu pre lepší a bezpečnejší život ľudí. Aj vďaka nám sa jazdí v bezpečnejších a pohodlnejšich autách, chodí cez spoľahlivejšie mosty, a vyšetruje modernejšími medicínskymi prístrojmi. Navrhujeme a zostavujeme špičkové zariadenia v oblasti merania a testovania - od jednoduchých zariadení na meranie až po zložité testovacie systémy.

Naša filozofia:
- Acta Non Verba (ANV). Činy, nie slová.
- Excelentné pracovné výsledky. Vášeň a odbornosť.
- Klienti a partneri. Ich spokojnosť je tým najlepším meradlom.
- Etické štandardy. Jednaj férovo a očakávaj to isté.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ANV, s.r.o.
Ilkovičova 2961/3
84104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Generalist
Tel.: +421948621055
E-mail: poslať životopis
ID: 3669411   Dátum zverejnenia: 16.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 EUR (radi však mzdou vyvážime seniornejšie schopnosti a zručnosti, ktoré budú pre ANV prínosom)