Konštruktér (Ref. č.: konstrukter_01)

ANV, s.r.o.

Miesto práce
Ilkovicova 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
súri to, ale zároveň radi počkáme na vhodného kandidáta
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi navrhujete mechanické komponenty a zariadenia? Baví Vás byť aj pri výrobe a skladaní Vami navrhnutých častí? Viete, že z Vašich rúk nevypustíte iné než prvotriednu kvalitu? Preferujete menšie firmy do 15-20 ľudí pred nadnárodnými kolosmi? Ak áno, tak ste na správnom mieste a radi Vás spoznáme. Hľadáme kolegu do tímu.

Konštruktér:
- Tvorba konštrukčných návrhov jednoúčelových zariadení
- Tvorba výrobnej dokumentácie
- Podpora výroby formou konzultácií a optimalizácií konštrukcie podľa parametrov výrobného procesu
- Komunikácia so zákazníkom v rámci technickej stránky projektov
- Tvorba konceptov nových zariadení a podpora Sales oddelenia pri získavaní nových projektov

- malá ale stabilná firma
- skvelý tím
- free fruit policy (ovocie v kancelárii počas celého dňa zadarmo)
- plaváreň, fitness priamo v budove
- nechceme nadčasy, ale v keď sme v práci sústredíme sa na prácu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počítačové znalosti - používateľ

CATIA - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Skúsenosti s konštrukciou jednoúčelových strojov a prípravkov
- Skúsenosti s konštrukciou v Catia V5 (Part Design, Assembly Design, Drafting)
- Prehľad o nakupovaných dieloch používaných u jednoúčelových strojov
- Základné znalosti v oblasti technických výpočtov (pružnosť a pevnosť, mechanika)
- Základné znalosti v oblasti tolerancií (rozmerové a geometrické)
- Skúsenosti s pneumatickými systémami výhoda
- Zdravý sedliacky rozum, praktickosť
- Vysokoškolské vzdelanie so strojárskym zameraním

Sme menšia firma (12 spolupracovníkov) s rodinnou atmosférou. Všetci sa poznáme, a tvoríme úspechy spoločne – máme stabilný rast a stabilné zamestnanie. Náš tím je medzinárodný. Sme technologická firma, vyvíjame meracie systémy a automatizované testovacie systémy na kontrolu kvality produktov - vďaka tomu robíme tento svet lepším. Nemáme neduhy veľkých firiem, u nás je rozhodovanie rýchle, a najmä, záleží nám na každom našom kolegovi.

Naša filozofia:
Acta Non Verba (ANV). Činy, nie slová.
Excelentné pracovné výsledky. Vášeň a odbornosť.
Klienti a partneri. Ich spokojnosť je tým najlepším meradlom.
Etické štandardy. Jednaj férovo a očakávaj to isté.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ANV, s.r.o.
Ilkovicova 3
841 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3004791   Dátum zverejnenia: 2.11.2017