Office Assistant - Part time (4-6h) (Ref. č.: ofa-02)

ANV, s.r.o.

Miesto práce
Ilkovicova 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
súri to, ale zároveň radi počkáme na vhodného kandidáta
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pozitívne naladená s úsmevom na tváry. Baví Vás administrácia a ste pracovitá? Máte excelentný prístup k zákazníkovi? Chcete pracovať v menšej ale stabilnej firme? Hľadáte part time ?
Do nášho tímu hľadáme spoľahlivú kolegyňu, trvalý prac.pomer na skrátený úväzok (4-6h denne) ktorú baví administratívna podpora firmy a starostlivosť o kolegov.

Hlavná náplň práce
Administratívnu podporu projektov:
- zápis objednávok do objednávkového systému
- objednávanie tovaru a materiálu, znižovanie nákupnej ceny
- evidencia tovaru a projektových rozpočtov

Fakturáciu a účtovnícku podporu:
- generovanie faktúr v systéme Pohoda
- zaúčtovanie opakujúcich sa dokladov (podľa účtovných predpisov)
- evidencia dochádzky a stravných lístkov

Starostlivosť o kanceláriu a image firmy:
- pošta a kuriéri
- úradné vybavovanie (aktívny vodič)
- kvety, riad, komunikácia s upratovacou službou a jej kontrola
- zabezpečiť "free fruit policy" (zadarmo ovocie pre zamestnancov v práci)
- skrášľovanie firemných priestorov
- inventúra majetku v kanceláriách

Podporu marketingu a predaja:
- tvorba jednoduchých ponúk
- pomoc s organizáciou seminárov a výstav
- zastrešiť reprezentačné materiály: vizitky, katalógy, tričká, perá ..

- malá ale stabilná firma
- skvelý tím
- free fruit policy (ovocie v kancelárii počas celého dňa zadarmo)
- plaváreň, fitness priamo v budove
- nechceme nadčasy, ale v keď sme v práci sústredíme sa na prácu (produktivita bez nadčasov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
POHODA - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Výborná znalosť firemného konceptu nutná (mali by ste ovládať pojmy ako: faktúra, predkontácia, dobropis, príjemka, vydaná objednávka, prijatá objednávka, daňový doklad k prijatej platbe..)

Sme menšia firma (12 spolupracovníkov) s rodinnou atmosférou. Všetci sa poznáme, a tvoríme úspechy spoločne – máme stabilný rast a stabilné zamestnanie. Náš tím je medzinárodný. Sme technologická firma, vyvíjame meracie systémy a automatizované testovacie systémy na kontrolu kvality produktov - vďaka tomu robíme tento svet lepším. Nemáme neduhy veľkých firiem, u nás je rozhodovanie rýchle, a najmä, záleží nám na každom našom kolegovi.

Naša filozofia:
Acta Non Verba (ANV). Činy, nie slová.
Excelentné pracovné výsledky. Vášeň a odbornosť.
Klienti a partneri. Ich spokojnosť je tým najlepším meradlom.
Etické štandardy. Jednaj férovo a očakávaj to isté.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ANV, s.r.o.
Ilkovicova 3
841 04 Bratislava

Kontakt

ID: 2633461   Dátum zverejnenia: 4.12.2017