Obsluha pásu vajec

Antony´s farm s.r.o.

Miesto práce
Ondrejovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Január 2022
5,25 EUR/hod.platené nadčasy, víkendové príplatky podľa zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha pásu vajec, následné triedenie, pomocné práce v prevádzkových priestoroch

Nenáročná práca
Pracovná doba 7:00-17:00 pracuje sa každý druhý deň.

Informácie o výberovom konaní

Dôležitá podmienka pre prijatie uchádzača.
Striktné dodržiavanie biosekurity- preventívne opatrenie k zábrane patogénov na farmu.
Pri vstupe do práce každý prechádza hygienickou slučkou-sprchovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

všeobecná prax na výrobnej linke, nieje podmienkou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, flexibila, zručnosť, ochota učiť sa nové veci, čistota,

Na slovenskom trhu pôsobíme 2 roky ako moderná, automatizovaná Farma moriek na reprodukčný chov, s dlhoročnými skúsenosťami v celej európe. Špecializujeme sa na vývoz vajec do zahraničia. Ponúkame miesto v mladom kolektíve. Svojich zamestnancov plne zaškolujeme a berieme ako súčasť nášho projektu. V prípade spokojnosti vieme zabezpečiť dlhodobú spoluprácu s našou spoločnosťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4228240  Dátum zverejnenia: 30.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,25 EUR/hod.