Mechanik nákladných automobilov Belgicko

ANTONY COMPANY s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Mzdové podmienky (brutto)
4 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Česká spoločnosť ponúka zamestnanie pre mechanikov nákladných automobilov s výkonom práce v Belgicku. Jedná sa o opravu nákladných automobilov a autobusov v dielni na letisku v Bruseli.
Pracuje sa na turnusy : 6 týždňov v Belgicku - 10 dní doma.

Ponúkame :
Mzda - 14 eur/hodinu netto.
Možnosť nadčasov.
Ubytovanie a cesty hradené zamestnávateľom.
Seriózne jednanie a dlhodobú spoluprácu.

Požadujeme :
Prax v danom odbore minimálne 2 roky.
Flexibilitu.
Znalosť anglického alebo francúzkeho jazyka.

V prípade Vášho záujmu zasielajte životopisy na emailovú adresu: [email protected] . Pre akékoľvek otázky kontaktujte telefónne číslo +420 777 089 239.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Na trhu od roku 2012. V oblasti svářečských – zámečnických – montážních pracích je společnost zaměřena na metody svařování dle normy EN ISO 4063, ČSN EN 287-1, zejména TIG/ MIG/ MAG/ MMA využívaných a platných ve všech zemích EU s důrazem na pracovní postup a dodržování pravidel bezpečnosti.
ID: 2705005  Dátum zverejnenia: 6.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 500 EUR/mesiac