Účtovník junior

Anton Homola, HOMOLA TEAM

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850-1100 v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie a triedenie dokladov, evidencia účtovných dokumentov
- Evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- Komunikácia s odberateľmi a riešenie prípadných nezrovnalostí,
- Účtovanie banky
- Účtovanie pridelených pokladní a skladov, spracovanie príjmu a výdajov tovaru, skladové karty
- Vystavovanie príjmov a výdajov tovaru, vystavovanie odberateľských faktúr
- Archivácia
- Kontrola účtovných dokladov z hľadiska ich správnosti a úplnosti v zmysle platnej legislatívy,
- Práca v účtovnom programe POHODA
- Aktívna interná komunikácia s ostatnými oddeleniami
- Zodpovednosť za presnosť a úplnosť účtovných dokladov
- Ďalšie účtovné a administratívne práce podľa pokynov nadriadeného

• práca v serióznej slovenskej spoločnosti
• práca v mladom kolektíve s plným nasadením a zapálením pre prácu

Hľadáme posilu do účtovného tímu. Sme firma, skupina mladých ľudí, ktorá sa zaoberá zariaďovaním interiérov pre kancelárie, pracujeme s dizajnom. Hľadáme teba, starú školu ktorá má prácu rada, nerada sa nudí a mať zodpovednosť ju poháňa vpred a napĺňa. Dôležité je že chceš, že svoju prácu budeš milovať, že nám budeš oporou na ktorú sa budeme môcť spoľahnúť a spoločne budeme posúvať firmu vpred. Budeš súčasťou tímu.
Svoje žiadosti a životopisy v slovenskom jazyku zasielajte prosím na nižšie uvedenú emailovú adresu, prípadne nás kontaktujte na nižšie uvedenom telefónnom čísle. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 18/2018 z. Z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.10.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stolárstvo, práca s drevom

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
POHODA - pokročilý

Počet rokov praxe

5

-vzťah k práci s excelom a tabuľkami
-skúsenosti s prácou v Pohode výhodou
-vzťah k práci účtovníka
-príjemné vystupovanie

Neustále sa snažíme zlepšovať a rásť, našou najväčšou motiváciou sú spokojní zákazníci, ktorí sa k nám radi vracajú.
www.hofu.sk, www.hosu.sk

Kopčianska 82/F
851 05 Bratislava
ID: 3445000   Dátum zverejnenia: 11.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850-1100 v závislosti od skúseností