Účtovník junior

HOMOLA furniture s. r. o.

Miesto práce
Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850-1100 v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie a triedenie dokladov, evidencia účtovných dokumentov
- Evidencia a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- Komunikácia s odberateľmi a riešenie prípadných nezrovnalostí,
- Účtovanie banky
- Účtovanie pridelených pokladní a skladov, spracovanie príjmu a výdajov tovaru, skladové karty
- Vystavovanie príjmov a výdajov tovaru, vystavovanie odberateľských faktúr
- Archivácia
- Kontrola účtovných dokladov z hľadiska ich správnosti a úplnosti v zmysle platnej legislatívy,
- Práca v účtovnom programe POHODA
- Aktívna interná komunikácia s ostatnými oddeleniami
- Zodpovednosť za presnosť a úplnosť účtovných dokladov
- Ďalšie účtovné a administratívne práce podľa pokynov nadriadeného

• práca v serióznej slovenskej spoločnosti
• práca v mladom kolektíve s plným nasadením a zapalením pre prácu

Hľadáme posilu do účtovného tímu. Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá zariaďovaním interiérov, kancelárii, reštaurácii, atď. Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorá sa stane plnohodnotnou súčasťou tímu.
Svoje žiadosti a životopisy v slovenskom jazyku zasielajte prosím na nižšie uvedenú emailovú adresu, prípadne nás kontaktujte na nižšie uvedenom telefónnom čísle. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 18/2018 z. Z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-vzťah k práci s excelom a tabuľkami
-skúsenosti s prácou v Pohode výhodou
-vzťah k práci účtovníka
-príjemné vystupovanie

Homola Furniture s.r.o. (www.HOFU.sk) je rodinná firma zaoberajúca sa výrobou atypového nábytku, ktorej korene siahajú do roku 1992 od kedy sa rozvíjala ako súčasť spoločnosti Homola Team. V roku 2014 sa oddelenie výroby nábytku z dôvodu rastu a potreby samostatnej štruktúry oddelilo a ďalej sa rozvíja pod menom, ako ho poznáme dnes. Homola Furniture tvorí skúsený tím, vďaka ktorému spoločnosť zvláda aj pôvodné náročné ručné výrobné procesy spojené so spracovaním dýhy a masívu, ktoré dopĺňa mohutné kvalitné strojové a softwarové vybavenie. Homola furniture s.r.o. je súčasťou grupy, ktoré tvoria spoločnosti HOSU s.r.o, The LIGHT s.r.o., Sofu s.r.o.. Homola Team s.r.o. a Move Forward. Vďaka prebiehajúcim vzájomným synergiám majú všetky spoločnosti ambíciu stať sa lídrami vo svojom obore na Slovensku s prienikmi do zahraničia. Krédom našej spoločnosti je ... "Nie sme firma, sme rodina."
ID: 3374532  Dátum zverejnenia: 5.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850-1100 v závislosti od skúseností