Máš skúsenosti s výrobou Atypového Nábytku, miluješ IT, ovládaš AutoCad, ktorý Ťa začína nudiť a chceš viac?

Anton Homola, HOMOLA TEAM

Miesto práce
Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300+odmena, možná živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si stolár, ale chceš robiť už niečo iné, kde by si využil skúsenosti z praxe? Učíš sa AutoCAD a chceš byť konštruktér? Ak naozaj chceš, pomôžeme Ti.
Alebo už AutoCAD miluješ a ovládaš dokonale, ale rád by si sa posunul ešte ďalej? Ponúkame ti možnosť pracovať v programe Imos CAD CAM (IMOS - www.imos3d.com, www.woodsoftware.cz). Budeme sa tešiť, keď sa nový software naučíš tak, že budeš poznať všetky jeho zákutia a možnosti.
Popri kreslení a programovaní strojov vo výrobe atypového nábytku sa budeš rozvíjať a hľadať ďalšie možnosti (napríklad Alphacam, SolidWorks, ...) ako efektívne využiť stroje (napr. 5osé CNC).

• primerané finančné ohodnotenie
• práca v serióznej slovenskej spoločnosti
• prístup k novým technológiám
• školenia

Svoje žiadosti a životopisy v slovenskom jazyku zasielajte prosím na nižšie uvedenú emailovú adresu, prípadne nás kontaktujte na nižšie uvedenom telefónnom čísle. Do prílohy mailu Vás žiadame o pripojenie Vašich referenčných prác. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 z. Z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s výrobou atypového nábytku
• pozitívny vzťah k práci so softwarom, snaha pochopiť a nájsť riešenia
• výhodou sú skúsenosti s ovládaním a programovaním CNC
• výhodou sú skúsenosti so softwarom Imos, Xilog, Ardis, SolidWorks, Alphacam
• hľadáme motivovaných zamestnancov, ktorí podporia tím ambíciami a nadšením a majú chuť meniť budúcnosť

Neustále sa snažíme zlepšovať a rásť, našou najväčšou motiváciou sú spokojní zákazníci, ktorí sa k nám radi vracajú.
www.hofu.sk, www.hosu.sk

Kopčianska 82/F
851 05 Bratislava
ID: 2233219   Dátum zverejnenia: 13.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300+odmena, možná živnosť