Koordinátor výroby

ANTOLIN TRNAVA s.r.o.

Miesto práce
Trstínska cesta 8, Trnava
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
zmluvná mzda dohodou, min.1.600 euro + variabilné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia výroby, zodpovednosť za jej efektívny chod a výsledky, zastupovanie manažéra výroby.
• zodpovednosť za efektívne procesy vo výrobe
• optimalizácia výroby, návrhy na zefektívnenie, skvalitnenie a zrýchlenie procesov výroby
• zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel a postupov vo výrobnom procese a implementácia nových výrobných postupov
• vedenie, koordinácia, motivácia, zodpovednosť za dosahovanie cieľov svojich podriadených zamestnancov
• príprava a podávanie pravidelných reportov, štatistík pre potreby Manažéra výroby
• príprava akčných plánov na optimalizáciu a efektívnosť práce
• participácia na nových projektoch a ich koordinácia
• detailné plánovanie výrobných kapacít a ľudských zdrojov
• neustále zvyšovanie kvality a produktivity produkcie
• analyzovanie nedostatkov a aplikácia nápravných opatrení vo výrobe
• identifikácia potrieb oddelenia produkcie a výroby, napr. potreba nových zamestnancov, zariadení, zmien na pracovisku a podobne
• podpora implementácie Lean kultúry na všetkých organizačných úrovniach

- práca na riadiacej pozícii v medzinárodnej spoločnosti vyrábajúcej diely pre prémiových zákazníkov
- adekvátne a motivujúce ohodnotenie (variabilné zložky mzdy, príspevok na dopravu, stravné nad rámec Zákonníka práce a pod.)
- možnosť zúčastniť sa rôznych rozvojových aj mimofiremných aktivít

Na osobný pohovor budú kontaktovaní len kandidáti spĺňajúci stanovené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti na danej manažérskej pozícií minimálne 5 rokov.
- Predchádzajúca riadiaca skúsenosť v oblasti štíhlej výroby a neustáleho zlepšovania (lean manufacturing, 5S, Kaizen, SMED, TPM, 6 Sigma, vizualizácia atď.)
- Znalosť IATF 16949
- Znalosť princípov Lean
- Ovládanie nástrajov kvality (5x prečo, Ishikawa)-Základná znalosť Zákonníka práce

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov. Pôvodom španielska medzinárodná spoločnosť podniká v 26 krajinách so 149 výrobnými závodmi a 29 technickými centrami zamestnáva okolo 26 000 zamestnancov. So svojím tímom kvalifikovaných odborníkov a najpokročilejšími technológiami je spoločnosť schopná bezproblémovo reagovať na požiadavky svojich zákazníkov, ktorých podporuje po celom svete dodávajúc im najvyššiu kvalitu produktov a služieb. Finančná likvidita, inovácia, kvalita a konkurencieschopné ceny sú to, čo vytvára jedinečné hodnoty firmy ako Grupo Antolin, ktorá sa snaží na dennej báze zachovávať dôveru svojich klientov, investorov a dodávateľov. Závod v Trnave má v súčasnosti 830 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Trstínska cesta 8
917 58 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Morvayová
E-mail: poslať životopis
ID: 3467824   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   zmluvná mzda dohodou, min.1.600 euro + variabilné zložky mzdy