Technik vstupnej kontroly

ANTOLIN TRNAVA s.r.o.

Miesto práce
Antolin Trnava, Trstínska cesta, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda: 830 euro + variabilné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizácia a vykonávanie vstupnej kontroly
• Kvalitatívna kontrola chybných dielov
• Správa skladu zablokovaných dielov
• Evidencia podkladov pre systémové vysporiadanie dielov
• Pomoc pri evidencii reklamácií – príprava podkladov
• Kontrola dodávok materiálu podľa dynamizácie
• Ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného

Právomoci
• Zadržať nezhodné výrobky na vstupe
• Vyšrotovať nezhodné výrobky

Zodpovednosti
• V rámci svojho pracovného zaradenia zodpovedá za plnenie príslušných požiadaviek QMS podľa IATF 16 949, (prípadne EMS podľa ISO 14001 alebo systému bezpečnosti práce)
• Zodpovedá vo svojej pôsobnosti za dodržovanie zákonných predpisov, požiadaviek na bezpečnost výrobkov a riadenie zvláštných charakteristík.
• Zodpovedá za vykonávanie vstupnej kontroly a s tým spojených činností podľa smerrníc a pracovných postupov.

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- letné a zimné odmeny
- príspevok na dopravu

Na osobný pohovor budú pozvaní iba uchádzači spĺňajúci stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- skúsenosti na podobnej pozícii sú nevyhnutné
- znalosť anglického jazyka a SAP sú výhodou

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov. Pôvodom španielska medzinárodná spoločnosť podniká v 26 krajinách so 149 výrobnými závodmi a 29 technickými centrami zamestnáva okolo 26 000 zamestnancov. So svojím tímom kvalifikovaných odborníkov a najpokročilejšími technológiami je spoločnosť schopná bezproblémovo reagovať na požiadavky svojich zákazníkov, ktorých podporuje po celom svete dodávajúc im najvyššiu kvalitu produktov a služieb. Finančná likvidita,inovácia, kvalita a konkurencieschopné ceny sú to, čo vytvára jedinečné hodnoty firmy ako Grupo Antolin, ktorá sa snaží na dennej báze zachovávať dôveru svojich klientov, investorov a dodávateľov. Závod v Trnave má v súčasnosti 170 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3464556  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda: 830 euro + variabilné zložky mzdy