Recepčná - práca skrátený úväzok alebo dohodu

ANTOLIN TRNAVA s.r.o.

Miesto práce
Trstínska cesta 8, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, resp.dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná hodinová mzda: 4 euro / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-prvý kontakt s návštevníkmi spoločnosti, ich privítanie
-informovanie a sprevádzanie návštevníkov spoločnosťou
-evidencia návštev
-vybavovanie telefonátov do spoločnosti, prepájanie, prípadne informovanie volajúceho
-starostlivosť o návštevy v spoločnosti (objednávanie občerstvenia, ubytovanie, doprava atď.)
-1. kontakt so záujemcami o zamestnanie
-evidencia, prideľovanie šatňových skríň zamestnancom
-zabezpečovanie leteniek a ubytovania
-objednávanie obedov pre zamestnancov spoločnosti
-plánovanie rokovacích miestností pre návštevy, školenia a iné.
-časopis Antolin news
-ďaľšie činnosti podľa pokynov nadriadeného
-vedenie archívu/správa registratúry

Na osobný pohovor budú pozvaní iba uchádzači spĺňajúci stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-aktívna znalosť MS Office
-príjemné vystupovanie, serióznosť,
-komunikačné schopnosti, samostatnosť, flexibilita

Grupo Antolin je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov. Pôvodom španielska medzinárodná spoločnosť podniká v 26 krajinách so 149 výrobnými závodmi a 29 technickými centrami zamestnáva okolo 26 000 zamestnancov. So svojím tímom kvalifikovaných odborníkov a najpokročilejšími technológiami je spoločnosť schopná bezproblémovo reagovať na požiadavky svojich zákazníkov, ktorých podporuje po celom svete dodávajúc im najvyššiu kvalitu produktov a služieb. Finančná likvidita, inovácia, kvalita a konkurencieschopné ceny sú to, čo vytvára jedinečné hodnoty firmy ako Grupo Antolin, ktorá sa snaží na dennej báze zachovávať dôveru svojich klientov, investorov a dodávateľov. Závod v Trnave má v súčasnosti 830 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Trstínska cesta 8
917 58 Trnava
ID: 2454270   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná hodinová mzda: 4 euro / hod