HW konštruktér

ANTIK Telecom s.r.o.

Miesto práce
Čárskeho, Košice
Termín nástupu
ASAP
hodinová mzda od 4,30 € brutto + prémie (závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce (TPP/kontrakt)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte na projektoch, ktoré reálne zlepšujú život v mestách a v domácnostiach, zvyšujú bezpečnosť alebo šetria náklady.
Ovplyvňujte produkty už vo fáze nápadu a buďte pri ich zrode i zavedení do skutočnej praxe.

Ak ste človek, ktorý hľadá riešenia a pridanú hodnotu, uvedomuje si svoju jedinečnosť a prínos pre tím,
dokáže pracovať pre globálny trh a vníma technologický vývoj ako príležitosť naučiť sa množstvo nových vecí,
ktoré sa pre lokálny trh na Slovensku zdajú byť dnes ešte futuristické a sú pre Vás pojmy ako IoT alebo SmartCity, či SmartHome lákavé?
Radi by ste v tejto oblasti pracovali? Ste náš človek a určite sa nám ozvite.

Hľadáme nových členov do nášho developerského tímu!

Náplň práce:
- návrh elektronický zariadení po mechanickej aj elektronickej stránke
- výroba prototypov a ich testovanie
- tvorba dokumentácie pre výrobu, testovanie a servis
- špecifikácia komponentov, komunikácia s dodávateľmi
- zavádzanie nových zariadení do výroby

Požiadavky:
- komplexné skúsenosti s návrhom elektronických zariadení
- manuálna zručnosť, technické myslenie, priestorová predstavivosť
- znalosť 3D cad programov a skúsenosti s 3D tlačou výhodou
- skúsenosti s embedded programovaním výhodou

- mladý tvorivý kolektív v celej spoločnosti
- dlhodobé pôsobenie spoločnosti na trhu
- rozsiahle benefity v rámci vnútorného motivačného systému spoločnosti
- zaujímavá práca pre medzinárodných klientov
- bezplatný internet a TV od Antiku
- práca v tíme

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy
AutoCAD - Pokročilý

znalosť cudzieho jazyka výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť ANTIK Telecom je najväčším nadregionálnym poskytovateľom internetu, triple-play, IoT a zdieľaných služieb na Slovensku. Poskytuje služby domácnostiam, samospráve aj firemnému sektoru. Od nášho založenia rastieme obratom už viac ako 20 rokov bez prerušenia. Antik je viacnásobným držiteľom ocenení IT Projekt roka, IT Firma roka či Inovatívna firma roka za prínos v oblasti technologického pokroku na Slovensku.

Sesterská spoločnosť Antik Technology sa venuje najmä vývoju, výrobe a distribúcii domácich hi-tech zariadení pre telekomunikačný priemysel. Zariadenia pre telekomunikačný priemysel, smart cities či zdieľanú ekonomiku vyvinuté v Košiciach sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u operátorov a distribútorov multimediálneho obsahu vo severnej a západnej Európe, severnej Amerike, strednej Ázii a v Pacifiku. Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.antiktech.com a na www.antik.jobs

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3613681  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hodinová mzda od 4,30 € brutto + prémie (závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta a od dohodnutej formy spolupráce (TPP/kontrakt)