Montér / elektrikár

ANTIK Telecom s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
770 € brutto - nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zapájanie, konfigurácia a kontrola elektrických a komunikačných zariadení v internetovej sieti
- inštalácia elektrického a dátového vedenia
- servis doma u zákazníka

- mladý kolektív
- služobný mobil
- zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme hi-tech spoločnosti
- práca s najmodernejšími produktmi na slovenskom telekomunikačnom trhu
- zvýhodnené využívanie produktov a služieb spoločnosti

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite profesný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: come.to@antik.jobs
Do subjektu správy prosím uveďte názov pozície.

Do životopisu vložte nasledovný text:
"Týmto dávam súhlas spoločnosti Antik Telecom s.r.o., k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

nutná

- ukončený študijný odbor, na základe ktorého je možné získať osvedčenie pre odbornú spôsobilosť v elektrotechnike
- prax v oblasti elektrotechniky nutná
- platná skúška podľa vyhlášky ÚBP SR č. 74/1996 § 21 minimálne
- samostatnosť, komunikatívnosť, lojálnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup k vykonávanej práci
- ochota vzdelávať sa
- trestná, mravná a morálna bezúhonnosť

Spoločnosť ANTIK Telecom je najväčším nadregionálnym poskytovateľom internetu a triple-play služieb na Slovensku. Poskytuje služby domácnostiam aj firemnému sektoru. V roku 2016 dosiahol Antik najvyšší medziročný rast tržieb spomedzi všetkých relevantných telekomunikačných spoločností na Slovensku.

Sesterská spoločnosť Antik Technology sa venuje najmä vývoju, výrobe a distribúcii domácich hi-tech zariadení pre telekomunikačný priemysel. Zariadenia pre digitálnu televíziu (IPTV) vyvinuté v Košiciach sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u telekomunikačných operátorov a distribútorov multimediálneho obsahu vo severnej a západnej Európe, severnej Amerike a strednej Ázii. Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.antiktech.com a na www.antik.jobs .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Čárskeho 10
040 01 Košice
ID: 218452   Dátum zverejnenia: 31.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   770 € brutto - nástupný plat