Produktový manažér

ANTIK Telecom s.r.o.

Miesto práce
Čárskeho 10, 040 01 Košice
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa podieľať na rozširovaní portfólia inovačného lídra na slovenskom telekomunikačnom trhu o inovatívne produkty ako napríklad inteligentná domácnosť či e-mobilita? ANTIK Telecom predstavuje unikátne spojenie telekomunikačného operátora, vývojára a výrobcu telekomunikačných produktov pod jednou strechou. Hľadáme osobnosť so skúsenosťami, pre ktorú je takýto priestor výzvou aj dobrodružstvom v procese vytvárania nových služieb pre našich náročných klientov.

Popis práce:

- Zodpovednosť za riadenie implementácie vybraného portfólia produktov a služieb spoločnosti
- Business plán a stratégia predaja nového produktu vrátane partnerstiev s tretími stranami
- Dohody a vzťahy s dodávateľmi komponentov a obchodnými kanálmi
- Návrh a implementácia procesov zriaďovania, prevádzky, servisu a reklamácií nových služieb v spoločnosti
- Podpora produktu v celom životnom cykle
- Podiel na plnení obchodného plánu
- Reporting a administratívna činnosť súvisiaca so zverenými aktivitami

- široký priestor pre sebarealizáciu a profesijný rast
- práca v prostredí inovačného lídra telco trhu
- dynamicky sa rozvíjajúci segment
- odmeňovanie na základe výsledkov
- dlhoročné pôsobenie na trhu

Pokiaľ máte záujem sa zúčastniť na výberovom konaní, zašlite nám zoznam dôvodov, prečo by ste sa hodili do nášho tímu spolu s vašim štruktúrovaným životopisom a prehľadom overiteľných referencií na adresu come.to@antik.jobs .
Z dôvodu veľkého počtu záujemcov odpovedáme len vybraným uchádzačom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Úspešný kandidát spĺňa nasledovné kritériá:

- aktívny záujem o techniku všeobecne a IT osobitne
- manažérske schopnosti a zručnosti
- skúsenosti s predajom v segmente domácnosti alebo B2B sú veľmi vítané
- schopnosť presadiť nové cesty
- procesné myslenie
- ťah na bránu
- komunikačné zručnosti
- aktívna znalosť angličtiny

Privítame aj znalosti z oblasti telekomunikačných technológií a telekomunikačného trhu.

Uvedené požiadavky budú preverené počas výberového konania.

Pozícia NIE je vhodná pre absolventa.

Spoločnosť ANTIK Telecom je najväčším nadregionálnym poskytovateľom internetu a triple-play služieb na Slovensku. Poskytuje služby domácnostiam aj firemnému sektoru. V roku 2016 dosiahol Antik najvyšší medziročný rast tržieb spomedzi všetkých relevantných telekomunikačných spoločností na Slovensku.

Sesterská spoločnosť Antik Technology sa venuje najmä vývoju, výrobe a distribúcii domácich hi-tech zariadení pre telekomunikačný priemysel. Zariadenia pre digitálnu televíziu (IPTV) vyvinuté v Košiciach sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u telekomunikačných operátorov a distribútorov multimediálneho obsahu vo severnej a západnej Európe, severnej Amerike a strednej Ázii. Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.antiktech.com a na www.antik.jobs .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Čárskeho 10
040 01 Košice

Kontakt

ID: 2100695   Dátum zverejnenia: 11.1.2018