Vodič kamiónu

ANTHONY TRANSPORT s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650/1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon práce v rámci SK + AT+CZ+DE +HU , víkendy doma
- jazdenie na ťahači s návesom walking floor -/posuvná podlaha/
- automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami
- dodržiavanie výplatných termínov - pravidelne ku 20. dňu mesiaca po dohode aj skôr, možnosť zálohových platieb
- plne vybavené nové vozidlá /MAN, VOLVO -EURO 6/ s automatickou prevodovkou a klimatizáciou so zabezpečeným servisom

- dodržiavanie výplatných termínov
- možnosť záloh
- pridelenie vozidla vodičový - ťahače sa nestriedajú
- firemné platobné VISA karty a tankovacie karty, pridelené vodičovi
- školenie vodičov hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

- lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča
- zodpovednosť, spoľahlivosť, orientačné schopnosti,
samostatnosť

Dopravná spoločnosť , podnikajúca vo vnútroštátnej a medzinárodnej doprave,
ID: 3598751  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650/1600