Asistent/ Asistentka riaditeľa spoločnosti - zastupovanie počas MD s perspektívou práce na dobu neurčitú

ANTES GM, spol. s r.o.

Miesto práce
Jilemnického, Trenčín
Termín nástupu
1.5.2023
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda + prémie + odmeny (pohyblivá zložka mzdy v závislosti od plnenia stanovených parametrov), 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizačná a administratívna podpora riaditeľovi spoločnosti
- osobná, telefonická a mailová komunikácia so zamestnancami a obchodnými partnermi
- starostlivosť o firemné dokumenty (odberateľské a dodávateľské zmluvy, smernice)
- organizovanie stretnutí a porád, spracovanie zápisníc z interných porád
- prijímanie a uvádzanie návštev
- pravidelné aktualizovanie informácií o zamestnancoch, o im pridelenom hmotnom majetku, o vozovom parku firmy
- spracovanie vybraných interných štatistík
- asistencia pri procese náboru nových zamestnancov

- kultivované pracovné prostredie s veľmi nízkou fluktuáciou
- možnosť byť aktívnou súčasťou tímu nadšených profesionálov
- vzdelávanie zamestnancov
- firemné akcie a teambuildingové aktivity
- MultiSport karta
- výučba anglického jazyka
- príspevok spoločnosti na masáže a rehabilitácie
- príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové poistenie

Žiadame uchádzačov, aby spolu so životopisom zaslali aj motivačný list. Spoločnosť ANTES GM bude kontaktovať vybraných uchádzačov. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na sekretariáte riaditeľa je vítaná

Počet rokov praxe

1

- pevný charakter a vysoký morálny kredit
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- praktické myslenie, pružnosť v myslení, analyzovanie a riešenie problémov
- aktívny prístup pri riešení úloh
- výborné organizačné schopnosti
- komunikačné zručnosti
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- dôslednosť
- lojálnosť
- schopnosť hľadať riešenia a nie prekážky
- chuť učiť sa a zlepšovať sa

Spoločnosť ANTES GM, spol. s r.o. už od roku 1997 ponúka projektovanie, dodávku, inštaláciu a servis slaboprúdových bezpečnostných a komunikačných systémov a špeciálnych protipožiarnych zariadení pre komerčné, rezidenčné, priemyselné a logistické objekty a stavby. www.antesgm.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4497828  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac