Rozpočtár/ Prípravár/ Kalkulant

ANTES GM, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
1.9.2021
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 300 EUR/mesiac, odmeny na základe podaných výkonov, 13. a 14. plat, nadpriemerné platové ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- naštudovanie si projektovej dokumentácie
- kontrola a analýza výkazov a rozpočtov
- príprava rozpočtov a kalkulácií
- komunikácia s potenciálnymi a existujúcimi dodávateľmi
- analýza nákladov, cien a materiálov
- komunikácia s projektantmi a architektmi
- kooperácia na projektoch s nákupným, projekčným a technickým oddelením

- kultivované pracovné prostredie s veľmi nízkou fluktuáciou
- možnosť byť aktívnou súčasťou tímu nadšených profesionálov
- firemné akcie a teambuildingové aktivity
- multisport karta
- služobný mobil aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne v odbore elektrotechnika, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Min. 3 roky praxe na pozícii rozpočtár, prípravár, kalkulant, príp. projektový nákupca

- pevný charakter a vysoký morálny kredit
- motivovaný a dôsledný rozpočtár
- analytická osobnosť s pro-klientskym prístupom
- technická zdatnosť (porozumenie projektovej a technickej dokumentácii),
- ochota hľadať riešenia a vyjednávať
- primerané komunikačné a organizačné schopnosti
- chuť učiť a zlepšovať sa
- schopnosť dorozumieť sa v anglickom jazyku (nie je podmienkou, ale výhodou)

Spoločnosť ANTES GM, spol. s r.o. už od roku 1997 ponúka projektovanie, dodávku, inštaláciu a servis slaboprúdových bezpečnostných a komunikačných systémov a špeciálnych protipožiarnych zariadení pre komerčné, rezidenčné, priemyselné a logistické objekty a stavby. www.antesgm.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4101342  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac