Projektový manažér

ANTES GM, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
marec, apríl 2020
Od 950 EUR/mesiacnadpriemerný plat (základná prémia 10%-30% + odmeny na základe podaných výkonov), 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektový manažér pre montáž slaboprúdových bezpečnostných a komunikačných systémov.
Príprava pred zahájaním montáže.
Starostlivosť o chod prác.
Organizovanie práce montážnych technikov.
Účasť na koordinačných poradách a kontrolných dňoch.
Zodpovednosť za plnenie termínov.
Zodpovednosť za vedenie dokumentácie.
Odovzdanie diela zákazníkovi.

nízka fluktuácia zamestnancov,
karta multisport,
firemná angličtina
firemné akcie

zaslanie životopisu a motivačného listu na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
technická gramotnosť
finančná a ekonomická gramotnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
motivovanie ľudí
organizovanie a plánovanie práce
rozhodovanie
vedenie ľudí

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Spoločnosť ANTES GM, spol. s r.o. už od roku 1997 ponúka projektovanie, dodávku, inštaláciu a servis slaboprúdových bezpečnostných a komunikačných systémov a špeciálnych protipožiarnych zariadení pre komerčné, rezidenčné, priemyselné a logistické objekty a stavby. www.antesgm.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3875104  Dátum zverejnenia: 20.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac