Pomocná účtovníčka

ANTEKO Tax a.s.

Miesto práce
Prielohy 1012/1C, Žilina
Termín nástupu
1/2020
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mesačné spracovanie účtovných dokladov, spracovanie daňového priznania k DPH na mesačnej báze, spracovanie účtovnej a daňovej závierky k 31.12.

Príjemné pracovné prostredie, dobrý kolektív, stravovanie v budove, firemné školenia k novelám, práca z domu možná, spoločné firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, dane

Počet rokov praxe

3

znalosť podvojného účtovníctva, zákona o DPH, zákona o dani z príjmov, znalosť Postupov účtovania

V oblasti účtovníctva ponúkame komplexné služby. Spracovávame pre klientov jednoduché a podvojné účtovníctvo buď priamo v sídle klienta, alebo v priestoroch našej spoločnosti.
Rovnako spracovávame pre klientov ich mzdovú agendu a zabezpečíme dozor nad prácou internej účtovníčky klienta s úplnou zodpovednosťou za ich prácu. Prostredníctvom našich interných daňových poradcov a externých audítorov vieme sprostredkovať pre klienta aj tieto služby.
ID: 4035400  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac