Konštruktér

ANTEC, s.r.o.

Miesto práce
ANTEC, s. r. o., Považany
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacod 900 EUR/mesiac - konečná mzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca na pridelených projektoch
Návrh a vývoj strojov, zariadení, montážnych liniek a ich častí
Práca v systéme Solidworks 3D CAD
Príprava technickej dokumentácie 2D a 3D
Spolupráca pri naceňovaní produktov
Príprava podkladov pre výrobu
Komunikácia so zákazníkom

Mesačné prémie
Letné a vianočné odmeny
Firemné akcie
Práca v stabilnej spoločnosti
Možnosť tvorivej práce a prinášania nových riešení
Príjemné pracovné prostredie

Štruktúrovaný profesný životopis v slovenskom jazyku prosíme zaslať na E-mail: [email protected]
Pripojiť text: Podľa zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov týmto súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ďalších doplňujúcich informácií spoločnosťou ANTEC, s.r.o. pre účely výberového konania.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem a zaslanie podkladov. Oslovení budú vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť samostatne a invenčne riešiť problémy a zadania
- kreativita, predstavivosť, technické myslenie
- flexibilita
- zmysel pre tímovú prácu
- záujem učiť sa nové veci
- komunikatívnosť

ANTEC, s.r.o. je rodinná slovenská spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 30 rokov. Špecializujeme sa na vlastnú konštrukciu, výrobu a montáž strojov a zariadení pre potravinársky, farmaceutický a kozmetický priemysel s orientáciou na nemecký trh. www.antec.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3982421  Dátum zverejnenia: 23.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac