Product owner/Production manager

Antaree Solutions plus, s. r. o.

Miesto práce
Letná 42, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac13. plat vo výške 100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našeho tímu hľadáme Product ownera/Production managera.

Production manager – Ideal candidate will have software product management experience. This person is responsible for making our system better. He/she will take care of whole release lifecycle - maintain proper coding standards, have UI/UX colleagues to line-up designs, decide what custom features will go into main release, supervise QA with their testing effort and bugs fixing. This person will be in touch with our team of PHP programmers along with our Sales/Customer care department in order to always improve product.
We are seeking for experienced person rather than junior. Fluent english is a MUST. We will consider applications from graduates of British-American studies WITH PROPER TECHNICAL BACKGROUND!

Ponúkame:
- 20 dní platenej dovolenky
- stravné lístky 6EUR
- 13. plat vo výške 100%
- 100EUR v darčekových poukážkach ako vianočný darček + vianočná párty, väčšinou iba jeme a pijeme pivo - žiadne zážitky :)
- pracovná doba 8h, nie 8:30h
- uzavreté kancelárie, nie openoffice
- káva, čaj, voda na pracovisku free of charge
- výplata chodí za AKTUÁLNY mesiac, vždy k 15temu - čiže prvá výplata bude hneď 15teho. Firma má históriu a zamestnancov ktorí u nej pracujú viac ako 15 rokov (to pre tých, čo sa boja prace na živnosť)

Kandidátov žiadame o zaslanie životopis v slovenskom a anglickom jazyku vo formáte PDF.
Spoločnosť si vyhradzuje právo pozvať na pohovor iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Agile software development - Pokročilý
Scrum (framework) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Požadujeme:
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

IT spoločnosť ktorá prevádzkuje vývojové centrum pre americkú spoločnosť boberdoo.com v Košiciach.
ID: 3969916  Dátum zverejnenia: 17.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac