UI/UX/Frontend specialist

Antaree Solutions plus, s. r. o.

Miesto práce
Letná 42, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13. plat vo výške 100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našeho tímu hľadáme experienced UI/UX/Frontend špecialistu.

UI/UX/Frontend engineer – This person will join our team of PHP programmers and will focus on user interface - we are in the middle of redesigning our own product into eye-catching piece of software. We are confusing our customers with some over-complicated structures which needs to be lined out - here we need your hand to understand concept and goal, prepare new wireframe diagram, design new page, (possibly) slice it, do CSS and JS (with help of experienced colleagues).
We are seeking for experienced person rather than junior. We prefer candidates with experience with Adobe products suite.

Ponúkame:
- 20 dní platenej dovolenky
- stravné lístky 6EUR
- 13. plat vo výške 100%
- 100EUR v darčekových poukážkach ako vianočný darček + vianočná párty, väčšinou iba jeme a pijeme pivo - žiadne zážitky :)
- pracovná doba 8h, nie 8:30h
- uzavreté kancelárie, nie openoffice
- káva, čaj, voda na pracovisku free of charge
- výplata chodí za AKTUÁLNY mesiac, vždy k 15temu - čiže prvá výplata bude hneď 15teho. Firma má históriu a zamestnancov ktorí u nej pracujú viac ako 15 rokov (to pre tých, čo sa boja prace na živnosť)

Kandidátov žiadame o zaslanie životopis v slovenskom a anglickom jazyku vo formáte PDF.
Spoločnosť si vyhradzuje právo pozvať na pohovor iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Základy
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Požadujeme:
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

IT spoločnosť ktorá prevádzkuje vývojové centrum pre americkú spoločnosť boberdoo.com v Košiciach.
ID: 3962017  Dátum zverejnenia: 3.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac