Inštalatér- voda/plyn/kúrenie

ANTALÍK, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
nástup možný ihneď/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalatérske a kúrenárske práce pri výstavbe rodinných a bytových domov
- montáž/ výmena sanity a zdravotechniky
- čítanie projektovej dokumentácie pre pochopenie návrhu inštalácií a spôsobu osádzania a prepájania rôznych zariadení
- príprava inštalácií na vykonanie skúšok a pre potreby odovzdania zákazníkovi

- práca v stabilnej, prosperujúcej spoločnosti
- práca v príjemnom a priateľskom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie
- školenia
- pracovný odev pre zamestnancov, náradie a ochranné pomôcky
- 13. plat
- firemné akcie
- stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodár, kúrenár, inštalatér

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- dôslednosť a presnosť pri dodržiavaní pracovných postupov
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita, lojálnosť, odolnosť voči stresu
- čítanie projektovej dokumentácie
- technické myslenie
- zváračský preukaz výhodou (nie je podmienkou)

Naša spoločnosť vznikla v roku 2013 s cieľom poskytovať služby v oblasti inštalatérskych a kúrenárskych prác.
Poskytujeme komplexné služby v oblasti vykurovania pomocou alternatívnych zdrojov ako aj špičkových plynových kondenzačných kotlov, elektrických kotlov, kotlov na pevné palivo.
Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti zdravotechniky, inštalácie a prevádzky plynu, dodávku a montáž vonkajšej a vnútornej kanalizácie, vonkajšieho a vnútorného vodovodu.
Pre klientov zabezpečujeme kompletný servis od projektov až po samotnú realizáciu a následný servis.
Základom je pre nás kvalita vykonaných prác, profesionálny prístup, dodržiavanie záväzkov voči svojim zamestnancom ako aj klientom a partnerom.
ID: 4253790  Dátum zverejnenia: 7.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac