Reagujte bez životopisu

Mezinárodní Obchodní Zástupce

Antal International s.r.o.

Pardubice, Česko, Okres Pardubice (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní biotechnologickou společnost, které dlouhodobě pomáhá lidem skrz výrobu a distribuci přípravků v oblasti medicíny, farmacie a kosmetiky, hledáme entuziastického Mezinárodního Obchodního Zástupce, který bude polovinu času reprezentovat společnost v zahraničních trzích a druhou polovinu trávit čas ve výrobně v Pardubickém kraji.

O pozici:

► Propagace výrobků a zboží a maximalizace jejich prodejů.

► Rozšiřování prodejních sítí v zahraničí (USA a Asie - Japonsko, Korea).

► Aktivní vyhledávání a získávání nových obchodních partnerů.

► Kolaborace s farmaceutickými a distribučními společnostmi.

► Aktivní spolupráce se stávajícími distributory na navýšení prodejů.

► Navrhování uzavírání, změn a ukončování distribučních smluv.

► Spolupráce na tvorbě prodejních a marketingových strategií a plánů.

► Plnění prodejních cílů.

► Provádění marketingových analýz.

► Průběžné sledování konkurence.

Co získáte:

► Zajímavé platové ohodnocení.

► Možnost pracovat v úspěšné, mezinárodní společnosti a rozšiřovat léčivý přípravek, který celosvětově pozitivně ovlivňuje životy.

► Odborné zaškolení do produktového sortimentu a podporu od různých oddělení společnost.

► Možnost cestovat a poznat zahraničí.

► Atraktivní balíček benefitů.

Požadavky na pozici:

► Zkušenosti na obchodní pozici alespoň 2 roky.

► Zkušenosti z oblasti farmacie či biotechnologie výhodou. Jsme otevřeni všem obchodníkům, kteří jsou ochotní se naučit něco nového.

Angličtina na úrovni B2 či výše.

Ochota cestovat do zahraničí až 40% času (2 týdny v měsíci).

Ochota relokovat se/dojíždět do kanceláří v Pardubickém kraji.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Kafetérie
Mobilní telefon
Auto i pro soukromé účely
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4790452  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/měsíc