Nákupca - administratívna pozícia

ant s.r.o.

Miesto práce
Mlynská dolina, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacodmeny po zabehnutí podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím a hľadáme tímového hráča!

Pozícia nákupcu je:
- administratívno-ekonomického charakteru
- práca prevažne na počítači

Náplň práce:
1. správa nákupu tovaru a skladových zásob
2. objednávanie & prijímanie tovaru (administratíva)
3. analytika a štatistika skladových zásob a nákupu tovaru
4. komunikácia s oddeleniami v spoločnosti + s dodávateľmi

Zastupujeme niekoľko svetových výrobcov! Pre bližší prehľad značiek môžete navštíviť web stránku: www.ant.sk

- práca v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou praxou
- skvelý, veselý kolektív
- možnosť nadštandardných neobmedzených príjmov závisiacich od tvojich schopností
- investovanie do odborných školení, osobnostný rast
- zastupované značky sú lídrami na trhu
- férové jednanie, priateľská kultúra
- teambuildingy a tímovosť
- okamžitá možnosť nárastu mzdy
- intenzívne zaškoľovanie v prvotnom období
- stravné lístky 4€ (preplatené v plnej výške)

Tešíme sa na všetkých záujemcov! Upozorňujem Vás, že pri "odoslaní životopisu" budete prelinkovaní na stránku, kde sa môžete na pozíciu prihlásiť. Využívame moderné IT technológie pre efektívnejšie postupy hľadania kolegov. Po registrácii budete oslovení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si precízna osoba, ktorá nenechá ani malú chybičku ležať tak? Máš rada/rád poriadok a prácu na počítači? Chceš mať na starosti pracovnú oblasť, v ktorej uvidíš výsledky svojej práce? Chceš byť v tíme ľudí, ktorí sú produktívni a očakávajú to isté aj od Teba?

Budeš sa u nás cítiť ako ryba vo vode, ak máš rada/rád prácu "v tempe", ktorá ubieha rýchlo.

Hľadáme kolegynku/kolegu na dlhodobý pracovný pomer.

Sme INTERNACIONÁLNA FIRMA ant s.r.o. a dodávame PROFESIONÁLNE NÁRADIE do viacerých fachov. Vyše 25 rokov zastupujeme silné zahraničné značky –renomovaných svetových výrobcov špeciálneho profi náradia. Dodávame vynikajúce stroje a unikátne technológie. Okrem riešení zameraných na efektivitu a zvýšenie zisku poskytujeme aj služby, vďaka ktorým sú naši klienti o krok vpred pred konkurenciou. Pôsobíme na slovenskom, českom, maďarskom a rakúskom trhu a vďaka dobrým vzťahom sa tešíme priazni vyše 2000 stálych obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3822968  Dátum zverejnenia: 11.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac