Skladník - profesionálne náradie

ant s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty 17/A, 841 04 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 050 EUR/mesiac800€ + % prémia od obratu firmy po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME PRACOVITÉHO SKLADNÍKA K NÁM DO TÍMU!

Niečo o tomto poste:
- logistika
- výdaj tovaru
- balenie tovaru
- príprava balíkov pre expedíciu
- práca v štandardnom pracovnom čase

Sme tím a hľadáme tímového hráča! Ste to Vy?

- práca v stabilnej spoločnosti s 20 ročnou praxou
- skvelý, veselý (a mladý) kolektív
- rukami skladníka prechádza profesionálne náradie
- férové jednanie, priateľská kultúra
- teambuildingy a tímovosť
- stravné lístky 4€ preplatené v plnej výške

Prihlásením sa na pozíciu zadáte svoje základné údaje a následne bude prebiehať osobný pohovor. Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš nový kolega skladník by mal byť veľmi prodcízny a nemal by sa báť práce. Sme veselý a pracovitý kolektív.

Nie je potrebné mať preukaz pre vysoko-zdvižný vozík, k základnej výbave postačuje dobrá nálada, zodpovednosť a zmysel pre perfektne zabalený balík.

Sme INTERNACIONÁLNA FIRMA ant s.r.o. a dodávame PROFESIONÁLNE NÁRADIE do viacerých fachov. Vyše 25 rokov zastupujeme silné zahraničné značky –renomovaných svetových výrobcov špeciálneho profi náradia. Dodávame vynikajúce stroje a unikátne technológie. Okrem riešení zameraných na efektivitu a zvýšenie zisku poskytujeme aj služby, vďaka ktorým sú naši klienti o krok vpred pred konkurenciou. Pôsobíme na slovenskom, českom, maďarskom a rakúskom trhu a vďaka dobrým vzťahom sa tešíme priazni vyše 2000 stálych obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3537546  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 050 EUR/mesiac800€ + % prémia od obratu firmy po skúšobnej dobe