Obchodno - technický zástupca

ant s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mzda je veľmi vyriabilná záležiac od výkonu. Základ: 900€ + prémie bez stropu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME TOHO NAJLEPŠIEHO OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU!

ktorý:
- je schopný sám si manažovať prácu
- pracuje v teréne aj z domu
- má rád stroje a techniku

Ak chcete vedieť viac, prihláste sa nám!

- práce s najmodernejšími technológiami
- možnosť nadštandardných neobmedzených príjmov
- odborné školenie, osobnostný rast
- okamžitá možnosť nárastu mzdy
- zastupované značky sú lídrami na trhu
- možnosť kariérne postúpiť na lídra obchodného teamu
- priateľská kultúra organizácie
- teambuildingy a tímovosť

Výber správneho povolania je pre úspech kľúčová záležitosť. Si pre to ochotný venovať čas prvému kolu výberového konania aby sme zistili, či je príležitosť k spolupráci?

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Miluješ hru obchodu? Miluješ techniku a stroje?
A čo tak technika a obchod dokopy?

ant s.r.o. – sme obchodná spoločnosť a vyše 20 rokov zastupujeme silné zahraničné značky – svetových výrobcov profesionálneho náradia. Dodávame vynikajúce stroje a unikátne technológie. Okrem riešení zameraných na efektivitu a zvýšenie zisku poskytujeme aj služby, vďaka ktorým sú naši klienti o krok vpred pred konkurenciou. Pôsobíme na slovenskom, českom a maďarskom trhu a vďaka dobrým vzťahom sa tešíme priazni vyše 2000 stálych obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ant s.r.o.
Staré Grunty 17/A
84104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Antalíková
Tel.: +421918751972
E-mail: poslať životopis
ID: 3467437   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzda je veľmi vyriabilná záležiac od výkonu. Základ: 900€ + prémie bez stropu