Kuchár Bratislava

ANRY group s.r.o

Miesto práce
Slávičie údolie 106, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1550

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava teplých a studených jedál, varenie podľa jedálneho lístka, podieľanie sa na dennom menu, tvorba jedálneho lístka, organizovanie bufetu počas akcií, spolupráca s kuchármi a čašníkmi.

Ponúkame prácu v dobrej reštaurácii, super vybavenej kuchyni a v dobrom priateľskom kolektíve.
Pracuje sa krátky-dlhý týždeň. Možnosť práce aj nad čas.
LEN VÁŽNY ZÁUJEM.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 50 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Nutná prax, vyučený, správne hygienické návyky, bezúhonnosť, ochota a lojálnosť. Vyžadujeme zodpovednosť a dochvíľnosť.

Sme spoločnosť, ktorá je na gastro trhu od roku 2004, vytvárame pracovné pozície dlhodobého chrakteru (priemer zamestnanca v našej spoločnosti je 6 a viac rokov).
Hlavnou našou náplňou je poskytovanie reštauračných a cateringových služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Miletičova 24
821 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3260306   Dátum zverejnenia: 4.12.2017