6 EUR/hod.

Junior Java Developer

Anritsu Solutions SK, s.r.o.

Miesto práce
Fazuľová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.10.2019
Celková mzda (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študenta, ktorý by rád využil svoje zručnosti v oblasti programovania a testingu.

Súčasťou práce bude:
-samostatne vykonávať programátorské práce,
-vypracovávať testovaciu, programátorskú a používateľskú dokumentáciu,
-vykonávať odborné práce pri testovaní softwaru a ich zavádzaní do praktického použitia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 6 Eur/Hod

Tvoj pracovný čas si môžes prispôsobiť k svojim školským povinnostiam.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Anritsu, a global leader in innovative communications test and measurement solutions for more than 120 years. We provide solutions for wired and wireless communication systems and operators. Our diverse products include optical, microwave/RF, wireless, and digital instruments as well as operations support systems for R&D, manufacturing, installation, and maintenance.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Fazulova 7
811 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristina Aujeska
Tel.: +421903790110
E-mail: poslať životopis
ID: 3779387   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 6 Eur/Hod