Можливість для людей з України

Usmievavá predavačka MŇAM trdelníka

ÁNO s.r.o.

Miesto práce
Hlavná, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
4,2 - 6 EUR/hod.Príspevok na stravu Príplatok po dosiahnutí obratového cieľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je, aby sa naši zákazníci pri nákupe cítili dobre a radi sa k nám vrátili. Radi im poradíme, čo dobrého si u nás vedia dat, venujeme im náš čas, vysvetlíme ponuku trdelníkov a ponúkneme kávu.

Cez deň sa vo voľnej chvíli venujeme tomu, aby sme mali na pracovisku čisto, všetko na svojom mieste, pekne poukladané.

Náš pracovný deň trvá 8-9 hodín, od 10:00 do cca 18:30.

V decembri máme toho viac a preto prosím reagujte iba ak nemáte problém ostať v decembri dlhšie. Cez týždeň do 20-21, cez víkend do cca 22hej. V tomto čase keď je práce viac si samozrejme zaslúžite príplatok.

Momentálne hľadáme človeka na cca 4 smeny v týždni, zväčša v pracovnom týždni, niekedy však potrebujeme pomoc aj cez víkend, takže s tým prosím rátajte ak na ponuku reagujete.

Práca je na skrátený úväzok cca 120 hodín v mesiaci alebo na dohodu.

Je potrebné hygienické minimum alebo vyštudovanie v potravinárskom odbore. Nie je to nevyhnutná podmienka, vieme sa dohodnúť na jeho absolvovaní v budúcnosti.

Práca v príjemnom kolektíve
Voňavom čistom prostredí
Na krásnej ulici starého mesta

Je potrebné poslať životopis s aktuálnou fotkou, pretože chceme vedieť s kým rozprávame. Kľudne aj pár viet o sebe prečo by práve vás táto práca bavila.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Je vítaná, nie nutná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Šikovná, milá a usmievavá žienka, kľudne však aj muž ak sa mu ponúka páči, ktorá sa nebojí práce s ľuďmi vo veľmi príjemnom kolektíve, voňavom prostredí. Vyžadujeme dochvíľnosť, zodpovednosť pri práci s peniazmi, flexibilitu v plánovaní času, príjemné a reprezentatívne vystupovanie.

Sme MŇAM KOŠICE. Pečieme tie najúžasnejšie trdelníky, ako ľudia hovoria a ponúkame veľmi príjemnú a voňavú prácu či už pre šikovných výrobnikov trdelníka alebo usmievavých predajcov trdelníka.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4436317  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,2 EUR/hod.