TIG zvárač/ Holandsko (Ref. č.: 22)

ANNASTAR B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
21.03.19
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mzda – 13-14 EU brutto/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme TIG zvárača, lepšie skúsenosťami, okrem toho má skúsenosti so zváraním
Kandidát musí mať certifikát zvárača.
Musí byť schopný čítať technický výkres, motivované a dobrý anglický!
Musí žiť maximálne 30 km od Culemborgu.

Práca od pondelok- piatoko od 7.00 do 17.00 hod.
Miesto pracy: Culemborg
Praca: nastup ihned

-žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
-možnosť získať firemný automobil na dopravu do práce a z práce(za určitých podmienok)
-príplatky za nadčasy
-možnosť firemného ubytovania 75 eur/týždeň
-mzda každý týždeň
- dlhodobá práca
- príjemná atmosféra na pracovisku

V prípade záujmu pošlite životopis mailom, v anglickom jazyku, na adresu: [email protected] Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchadzačov kt. budú vyhovovať podminkám zamestnávateľa.
Do správy pripojte nasledujúce prehlásenie (osobné údaje budú poskytnuté tretím osobám len po predchádzajúcom súhlase kandidáta):

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.3.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo, Holandská personálna agentúra AB Midden Nederland. Praca : sklenik, sklad, obalovanie, vyroba, stavba

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

1 rok prax

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre Holandsku personálnu agentúra. Praca :kovový priemysel, sklenik, sklad, obalovanie.

1077xl Amsterdam

Kontakt

Kontaktná osoba: Slavomír Veruzáb
Tel.: +31639473266
E-mail: poslať životopis
ID: 3622542   Dátum zverejnenia: 16.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzda – 13-14 EU brutto/ hodina