Zberačka/zberač jahôd (vhodnejšie pre ženy)

ANNASTAR B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
9,59 EUR/hod a

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovníčka/pracovník v skleníku alebo na poli, manuálna práca
- zber jahôd
-pracovná doba 07:00-17:00

-žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
-možnosť získať firemný automobil na dopravu do práce a z práce(za určitých podmienok)
-príplatky za nadčasy
-možnosť firemného ubytovania 75 eur/týždeň
-mzda každý týždeň

V prípade záujmu pošlite životopis mailom, v anglickom jazyku, na adresu: annastar.sk@gmail.com. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchadzačov kt. budú vyhovovať podminkám zamestnávateľa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ANNASTAR B.V. je holandská spoločnosť zastupujúca holandské pracovné agentúry na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C, D, E, T

Anglický jazyk, vodičský preukaz výhodou.

1431 XG Aalsmeer

Kontakt

Kontaktná osoba: Slavomír Veruzáb
Tel.: +421902329396
E-mail: poslať životopis
ID: 3340949   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   9,59 EUR/hod a