Obsluha na čerpacej stanici - ČS Slovnaft Záhorská Bystrica.

Anna Rozborová - GALLET

Miesto práce
Záhorská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,53 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na ČS Slovnaft v Záhorskej Bystrici prijmeme pracovníka/-čku - obsluhu na hlavný pracovný pomer na dvojzmennú prevádzku. Denné a nočné zmeny prípadne podľa dohody. Prevádzka je otvorená nonstop.
Mzdové ohodnotenie podľa aktuálnych mzdových predpisov platných od 1.1.2021, hrubá základná hodinová mzda 4,53 eur plus pohyblivá zložka mzdy na hodinu do 0,60 eur, plus príplatky za prácu v noci, príplatky za soboty a nedele podľa zákonníka práce.

Bližšie informácie na 0905212497. Záujemci zasielajte životopis na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čerpacia stanica Slovnaft Záhorská Bystrica

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Vajnorská 56/44
83103 Bratislava

Kontakt

ID: 2237340  Dátum zverejnenia: 7.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,53 EUR/hod.