Obchodný riaditeľ

ANMIMA, s. r. o.

Miesto práce
Dolné Rudiny, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 3 000 EUR/mesiacVýška mzdy bude dohodnutá individuálne na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a koučovanie tímu pracovníkov odbytového oddelenia a obchodných zástupcov
Komunikácia s odberateľmi
Vyhľadávanie nových odberateľov
Analýza trhu
Akvizície nových trhových príležitostí
Príprava obchodnej stratégie spoločnosti
Vyjednávanie obchodných podmienok s odberateľmi
Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
Zodpovednosť za hospodárske výsledky spoločnosti
Plánovanie, monitorovanie a plnenie cieľov predaja

Motivačné ohodnotenie = fixná mzda + variabilná zložka mzdy
Ročná výkonnostná odmena - 13.plat
Služobné vozidlo s možnosťou využitia aj na súkromné účely

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v spoločnosti Anmima s.r.o..

Na základe priloženého CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

V zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Znalosť cudzieho jazyka a prax v obore elektro výhodou.

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
Vodcovské schopnosti
Schopnosť motivovať ľudí
Schopnosť kreativity v oblasti obchodu - motivačné programy pre klientov
Orientácia na výsledky
Chuť vzdelávať sa
Flexibilita
Time management

Sme stabilná spoločnosť s piatimi pobočkami, na ktorých pracujú super ľudia.
Radi ti pomôžeme v osobnom rozvoji a po čase dostaneš priestor na presadenie vlastných nápadov.
V rámci spoločnosti je možný aj kariérny posun .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4772382  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac