Skladník - vodič

ANMIMA, s. r. o.

Miesto práce
Dolné Rudiny, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 050 EUR/mesiac1000 - 1050 € (základná mzda 1000 € + 50 € bonus garantovaný počas prvých 3 mesiacov, následne výška bonusu (VZM) viazaná na dosahované výsledky) + preplatené všetky nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste človek, ktorý sa nebojí fyzickej práce? Človek, ktorý dokáže pracovať samostatne?
Hľadáme nového kolegu, ktorý posilní náš tím na pobočke v Žiline.

Čo na Vás čaká:
- príjem a výdaj tovaru
- práca so skenerom
- obsluha VZV
- rozvoz tovaru našim zákazníkom
- práca v jednozmennej prevádzke od 7:00-15:30 pondelok-piatok
(nepracuje sa počas víkendov a sviatkov)

- Motivačné ohodnotenie = fixná mzda + variabilná zložka mzdy
(jej výšku si viete výrazne ovplyvniť vy sami, záleží len od vašej
šikovnosti)
- Ročná výkonnostná odmena (t.j. 13.plat)
- Stravné lístky v maximálnej hodnote 7,80€ na každý pracovný deň
- Služobný mobil
- Firemné akcie, teambuildingy

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v spoločnosti Anmima s.r.o..

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady.
Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

V zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektro vzdelanie alebo prax výhodou.

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- Schopnosť komunikovať a spolupracovať
- Samostatnosť
- Vzdelanie v elektro odbore je výhodou.
- Preukaz na obsluhu VZV výhodou (nie je podmienkou)
- Znalosť práce s PC (bežný užívateľ MS Windows)

Sme stabilná spoločnosť s piatimi pobočkami, na ktorých pracujú super ľudia.
Radi ti pomôžeme v osobnom rozvoji a po čase dostaneš priestor na presadenie vlastných nápadov.
V rámci spoločnosti je možný aj kariérny posun .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4355159  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac